Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólitsak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólitsak le egy skinhead fiút?

Figyelt kérdés
Nos aza helyzet h egy gimnáziumban kilencedikes vagyok és eza három hét alatt jopár rocker skinhead és egyébb fizimiskáju egyedet ki szurtam már magamnak. De attol tartok hogy mivel tuloltul is közvetlen vagyok és eléggé hadarok is hogy talán leégetem magam elöttük... (van egy kárpátiás kendőm azt terveztem hogy a derakamra kötöm mintha misem lenne természetesebb oda megyek és beszélek velük ) de mit mondjak????
2012. szept. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Agyilag kislány vagy te még a fiúzáshoz, nem gondolod?

2012. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te is rocker vagy, vagy csak úgy teszel, mintha..? Mert ha csak azért veszed fel a Kárpátiás kendőt, hogy imponálj nekik, rég rossz; azokat nem szeretik a rockerek.

17/L

2012. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki,h mi van zsidó
2012. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy szolitsd le, ugyanugy ahogy egy normalis fiut.
2012. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le kéne borotválnod a fejed azt díjazzák nagyon.
2012. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeftBehind ***** válasza:

"Szia! Csak nem most jöttél a fodrásztól?"

"Jössz LL Junior koncertre?"


Amúgy van egy kis különbség a skinhead-ek és a nácik közt.Ha náci az illető,akkor inkább kerüld,ha pedig igazi skin (akikről köztudott,hogy antifasiszta,rendszerellenes nép) akkor próbálj vele normálisan ember módjára beszélgetni.Ja és a Kárpátia kendő tényleg nem túl jó ötlet,ha igazából nem vagy a rajongójuk.

2012. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remekül szórakoztam a válaszokon köszönöm h legtöbetek megmutatta gyengébbik énjét ... :)
2012. szept. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!