Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nagyon tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon tudna szeretni és már szeretethiánya is van egyben, akkor miért nem kell vajon egy lánynak sem? Ennyire megéreznék a lányok, hogy érzelmes, gyengéd, nem alfa típus vagyok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 20:56
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
nem,igazából pont h azért nem kellesz senkinek sem mert egyedül vagy.ha lenne egy csajod már harapnának rád mert biztos tudsz vmit h csajod van(ilyenkor többszörösére nő a feromon-kibocsájtás ami a tudósok szerint a 'vonzóerő' a másik nem felé(de ez tapasztalatom szerint igaz is)).szerezz egy csajt.és jönni fog rád a többi.
2012. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne legyél nyámnyila .. én se vagyok alfa, de nem nyávogok :) szeretni én is tudok , de nem teszem ezt közzé ..
2012. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem néz ki elég jól.
2012. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy szerintem azt hiszik én jól megvagyok egyedül meg elég zárkózott, távolságtartó, rideg külsőt mutatok a láőnyok felé, mert rondának tartom magamat és nem akarok beégni, meg nem hiányzik, hogy azt higgyék rájuk nyomulok csak, mert hozzájuk merek szólni. De azért sok jóképű fiúra maguktól másznak a lányok. Rossz érzés, hogy én egy lánynak sem jövök be ezek szerint. :(
2012. szept. 17. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy nem vagy alfahím. Kinyitnád a szemed, látnád, hogy nem csak az alfahímeknek van nője. Baj az, hogy

Te még egy omega hím sem vagy. Nyávogós sírós kislányok meg egy nőnek se kellenek.

2012. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nők olyan férfire vágynak,akik mernek udvarolni,randira hívni minimum telefonon,de főleg személyesen és nem a facebookon meg egyéb internetes csevegőkön tartják velük a kapcsolatban.


Az érzelmekkel nincs gond,a lényeg, hogy egyezzen az elvárások.Ha egy nőnek olyan érzelmes férfi kell mint te,akkor jó leszel neki.Ha nem,akkor nem.

2012. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Mit vársz , ha rideg külsőt mutatsz feléjük és nem mersz hozzájuk se szólni, mért gondolná akármelyik lány is h te olyan hűde érzelmes vagy mikor semmit nem látnak rajtad csak a negativizmust?? Lehet hogy tetszenél nekik, csak épp a lefelé konyuló szád és a magamelénézek nem merek megszólalni külsőd eléggé elriasztja az olyan lányokat akiknek még akár be is jönnél..
2012. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jav:kapcsolatban helyett kapcsolatot.
2012. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert nincs pár fölös milliója és fekete Bömöse. Ha adott a lóvé és a verda is, bármelyik csajt megszerezheted, ez ilyen egyszerű.
2012. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!