Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nő miért csak a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért csak a jó dolgokról akar beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal beszélgettem már, voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim is, de mindig inkább a jó dolgokról beszéltek, kerülték a problémákat, az esetleges konfliktusokról nem tudtak beszélni. Szerintem pedig egy kapcsolatban nagyon fontos lenne, hogy a problémáinkat meg tudjuk beszélni, én is szívesen próbálnék segíteni az ő gondjaiban. Ezt miért olyan nehéz megtenniük?
2012. szept. 16. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a barátnőivel már kicsacsogta órák hosszat az összes problémáját azért.
2012. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vicces, én pont fordítva tapasztalom ezt, mintha a srácokkal lenne lehetetlen problémákról de akár csak konfliktusokról, vagy nézeteltérésekről beszélni...


Én arra következtettem, hogy azt hiszik, ha felhozok egy problémát, akkor tomboló hisztit fogok tartani, mert a korábbi nőik általában így "oldották meg a problémát" de én nem szeretek veszekedni, meg semmi, csak nem söpröm félre a dolgokat.


De volt egy olyan exem is, aki imádott drámázni, és nem a problémát akarta megoldani, hanem hisztizni, meg veszekedni. Ha konkrétan megkérdeztem tőle, hogy jó akkor te most mit akarsz mégis, szerinted mi lenne a megoldás, akkor nem erre válaszolt, hanem hisztizett, meg durcázott tovább fiú létére.

Na vele én is kerültem mindent, amit lehetett, ha pedig vita veszély volt, akkor igyekeztem minél gyorsabban eltűnni onnan. Annak sem volt sok értelme... :D


21L

2012. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18:05 : A durcázás szerintem mindkét nem részéről gyerekes viselkedés. Valós megoldások megbeszélése lenne a fontos, én mindig erre is törekedtem.
2012. szept. 16. 18:24
 4/4 ASOT ***** válasza:

igen ez elvileg alap dolog kéne hogy legyen:

"a problémáinkat meg tudjuk beszélni,"


Elég baj ha egy kapcsolatban nem tud leülni a 2 fél és megbeszélni a gondjaikat problémáikat őszintén.

2012. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!