Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha ő nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő nekem nem jön be, de tovább nyomul?

Figyelt kérdés
A suliból egy nálam idősebb srác rám írt Facebookon, beszélgettem vele, de én nem igazán kedveltem meg őt, nem is tetszik, meg semmi. Én viszont neki igen. Próbálok neki úgy válaszolni, hogy ne legyek bunkó, de essen le neki, hogy nem tetszik nekem. Így sem hagy békén, mindennap ír, mindennap találkozni akar velem. Sajnos olyan szinten nem ízlésem a fiú, hogy nem tudom még csak megkedvelni sem, és nem is akarok vele találkozni. De akkor sem akarom őt megbántani. Ráadásul nekem más tetszik. Mit tegyek, hogy leszálljon rólam? :/

2012. szept. 16. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit,nézd levegőnek,és ne írj neki vissza semmit facebook-on.Egy idő után majd csak megunja
2012. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Időnként bunkónak kell lenni, mond meg neki hogy neked jobb pasi kell!
2012. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Előző:de bunkó vagy,tuti csaj vagy amúgy.Ezért száll el sok normális fiúnak az önbizalma,mert bunkók velük a csajok....
2012. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett a sztori vége? :D
2012. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!