Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megalázó ha egy lánytól kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó ha egy lánytól kap egy hatalmas pofont egy srác? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

És mi okból kaptad?


Lányok (aki adtak vagy kaptak másik LÁNYTÓL) válaszára is kíváncsi vagyok.



2012. szept. 12. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ilyet a lányok nem tudnak adni.

2012. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
na az pofon :)
2012. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ilyen és ehhez hasonló pofonokra gondoltam...


http://www.youtube.com/watch?v=ZrO6yvCtiAk

2012. szept. 13. 18:30
 14/22 anonim ***** válasza:
A maguk módján végül is ezek is nagynak látszanak, bár szerintem nem igaziak.
2012. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Uhuhu, hát ez a videó még nem néztem végig. De az első, szemüveges srác úgy tesz mintha legalábbis pofán ütötték volna.. Egyébként nem hiszem hogy megalázó, mármint hát, most ez akkor annyira az mint ha amúgy leszid egy csaj de úgy nagyon durván, hogy legszívesebben elsüllyednél főleg mások előtt, hát inkább az arcom égjen (a pofontól) mint ez.


Abba egyébként sincs semmi durva, ha szereted hogy fogdosnak még élvezheted is

2012. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Olyan lánnyal nem is beszélek, aki hajlamos teátrálisan viselkedni, idegenek előtt jelenetet rendezni, mert, aki ilyen az általában nem jól nevelt és nem is intelligens, következésképpen lenézem.
2012. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ja en is
2012. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Makacs Kun ***** válasza:
32%

Igen, megalázó.

Egyszer minden ok nélkül kaptam pofont egy lánytól szerintem. Csak barátságosan beszélgettem vele, mondtam neki, hogy én nem vagyok hímsoviniszta, de a lányoknak tudniuk kellene, hogy hol a helyük. Erre értetlenkedett, és ezért segítőkészen megmagyaráztam neki, hogy a konyhában. Meg hogy fölösleges jogsit szereznie, mert normális férfi nem enged nőt a vezetőülésbe, mert a NŐK NEM TUDNAK VEZETNI! Nem is való slusszkulcs a kezükbe, csak fakanál - mondtam.

Erre furcsán nézett, olyan érdekes nézése volt... Mondtam is neki, hogy milyen hülyén néz.

Erre azt mondta, hogy én földühítettem! Én!

Mondtam neki, hogy hát mivel!? Nagyon szép vagy, ha dühös vagy - mondtam - okod azonban semmi sincs rá, mert amit mondtam, azt mind segítő szándékkal mondtam, mivel szeretlek. Megvan - kiáltottam föl - biztos menstruálsz!

Erre pofon vágott!

Biztos menstruált...

2012. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Elárulnám,hogy most biztos meg fogsz lepődni,de jogos volt!

Némelyik csávó sz.rabbul vezet mint egy nő.

Keresztanyám olyan jól vezet,hogy keresztapám folyton azt mondja neki,hogy sötétben vezessen ő,mert mellette biztonságban érzi magát?

Ilyen lenéző stílussal fogsz még kapni,elkezdheted megszokni :)

2012. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Makacs Kun ***** válasza:
0%

Biztos igazad van, de én szeretek nőktől pofont kapni :)

Van bennem talán egy kevés szub/mazó hajlam, de szerintem ez nem olyan mértékű, hogy perverznek kellene tartanom magam. És nem állandó, csak időnként élem ki.

Például az illető lánnyal is valamennyire helyre tudtam hozni a dolgot. Mondjuk bocsánatot kellett tőle kérnem, és néhány hónapig enyhe büntetésben vagyok. Nem súlyos, csak hetente egyszer elfenekel egy hatalmas fakanállal, mert azt mondtam, hogy az való a nők kezébe. Addig ver, amíg sírva nem könyörgök, hogy hagyja abba. Próbáltam csalni, hogy hamar sírjak, vöröshagymával, de észrevette, szóval nem sikerült megúsznom.

De arra vigyázok, hogy ne legyen korlátlan az uralma, mert mégis csak én vagyok a férfi! :)

Mindig törekszem arra, hogy enyém legyen az utolsó szó. Igaz, ez a legtöbbször az, hogy "igenis Úrnőm". :)

2012. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!