Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak az alacsony, törékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az alacsony, törékeny alkatú, pici lányokhoz tudok igazán vonzódni, akkor felszínes, válogatós szörny vagyok és megérdemlem a poklok poklát?

Figyelt kérdés
Mert kajak azt tapasztalom, hogy emiatt szenvedek egyedül, ha tudnék egy kövér lányhoz vonzódni, már tuti lett volna párom, de így egyedül vagyok és naponta hiányolok egy barátnőt az életemből. Nem sajnáltatás, csak közlöm, hogy szerintem ez az oka, de nem tudok változni, próbáltam más típusú lánnyal, de nem volt az igazi, nem éreztem vonzalmat, csak a filigrán alkatú lányok tetszenek valamiért. Igaz én sem vagyok magas és nagydarab, de ez béna kifogás. Láttam már ilyen alkatú fiút nagydarab, kövér lánnyal, akkor én miért nem tudok hozzájuk vonzódni, így örök magány a sorsom, hiszen az ilyen lányokat viszik a nagydarab fiúk is el, pechemre. -.-

2012. szept. 11. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi Debrecen rovatunkat olvashatták. További kellemes estét, kezeket a paplan fölé, éljenek a rajok!
2012. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre mondj el 10 mi atyánkot lefekvás előtt
2012. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
füüh,, nem hinném hogy a poklok poklának és az ízlésednek a lányok felé sok köze lenne egymáshoz. De ez az hátha, menj el gyónni egy paphoz és majd ő felszabadít ördögi mivoltod alól
2012. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te Hajdúság gyöngyszeme szerintem kezeltesd magad mert ez már nem normális amit te itt művelsz -.-
2012. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
debrecen nem része a hajdúságnak
2012. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!