Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell lereagálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lereagálni, ha egy lány visszautasít?

Figyelt kérdés

Pl. még ha nem is megalázóan teszi,mit mondjak rá?Annyit,h akk ne haragudj....

Többek között ezért sem kezdeményezek,mert tuti ,h totál lefagynék...és csak bámulnèk,mint egy idióta...

Meg csak olyanhoz szabad oda menni,aki már rád mosolygott?


2012. szept. 9. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
én tejfölös lángost szoktam a csaj arcába dobni ilyen esetben
2012. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ordíts hisztérkusan hogy EUHEHEUEHEUHEHE, majd enyhén felfele,de túlnyomóan jobbra kezd el forgatni a fejed,gyorsan,360 fokos fordulatokkal.Ezután kezdj el hátrafelé futni,és mond visszafelé,a szöveget,amivel leszólítottad,és folytasd ezt,addig amíg eléggé hátra nem tekerted a történteket,odáig amíg ültél.Majd ha megint ülsz,vegyél elő,egy Jules Verne könyvet,(választás szerint)

nyisd ki a 76.oldalnál olvasd fel a 3.mondatot,majd csapkodd be izomból,miközben az orosz himnuszt énekeled. Ezután nyugodtan,enyhén flegmán visszasétálsz hozzá,és azt mondod,hogy rendben,azért kösz,mosolyogsz eggyet,és elrepülsz a vénuszig.

2012. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó válaszoló szétröhögtem magam!!!!!!!!!!!:D:D


De hát ilyen hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni!

2012. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Legtöbbször azt nyögik be, hogy van barátom, vagy sietősen lelépnek, nem ismerekedem, de ha olyan peched lesz, mint nekem, akkor ki fog gúnyolni és kritizálni fogja a külsődet. Engem az orrom miatt gúnyolt ki az aljas tini rib@nc.
2012. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bunkózik és kedvesen utasít vissza akkor szerintem annyi elég, hogy "Oh.. akkor mindegy, szia". De ha bunkó, akkor simán érdemes bedobni egy olyan szöveget például, hogy "Hát végűlis nem is olyan nagy probléma, így közelről elég kövérnek tűnsz.. na szia". Szerintem ettől bármelyik lány a haját tépné ki :DDD
2012. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Èn lezárom egy "rendben szia"-val. Èlőbe is ès egyaránt bármilyen internetes oldalon. De utána már köszönni se fogok neki, ès ugy teszek mintha nem is lètezne.. Gyerekes dolog, lehet.. De ha èn nem kellettem kapcsolatra, akkor ő se kell ismerősnek.
2018. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!