Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előnynek számít a randizásnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnynek számít a randizásnál, ha egy srácnak 25 éves korában van saját lakása és autója?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 22:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
előny naná...de ennyi erővel egy kupiba is befizethetnének a szüleid(csakmert nem hiszem hogy a 2 kezeddel hoztad össze ilyen fiatalon)
2012. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát, öhm, nekem volt 1 randim, és a srác már akkor eldicsekedett azzal, h 26 évesen jól menő cége, kocsija, lakása... van. Többet nem is kerestem. Engem ne ezzel akarjon senki megfogni.
2012. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hole Hunter ***** válasza:
Egyértelműen előny...kivétel nélkül minden nő a biztos hátteret keresi. Nagyobb eséllyel tudja jó körülmények között felnevelni a gyermekeit. Az más kérdés, ha mindez apunak-anyunak köszönhető, már koránt sem annyira vonzó.
2012. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
60%
Hunter: persze ez alap de ismerkedési fázisban ?:D én se mondom a csajnak h: figy fel jöhetnél megnézni 1 filmet a 300 ezres plazmatévémen XD [ha már E-pénisz versenyzünk :P]
2012. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na nekem az a bajom,hogy nem találok olyan férfit,akinek szintén van saját lakása és munkahelye,mint nekem!N.
2012. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"Az más kérdés, ha mindez apunak-anyunak köszönhető, már koránt sem annyira vonzó."


De akkor mégis hogyan hoztam volna ezt össze a szüleim nélkül??

2012. szept. 7. 22:39
 17/19 anonim ***** válasza:
22%

az autó lényegtelen. a lakás vhol alap lenne mindenkinek, enélkül minek akarnak randizni, pl. kis taknyos 18 évesek, még anyucika tartja el őket és neki köszönheti h egyáltalán szexelhet a barátnőjével, de azért sokra van magával.

igen, aki komoly kapcsolatot akar vagy egyáltalán, annak a lakás alap. enélkül párkapcsolat elég ritka esetben indokolt mert csak az élvezkedés a cél. egzisztencia nélkül nem is tudom, mit akarnak egyesek, aztán jönnek ide a kérdéseikkel h "terhes lehetek?"

2012. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A pénzéhes ribancoknál csakis ez számít,a normális csajoknál nem.
2012. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még ha a csaj nem is kifejezetten erre megy, meg nem egy pénzleső kis ingyenélő, ez akkor is előny. Nem kell ehhez feltétlenül "ribancnak lenni." Persze, hogy előny.
2012. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!