Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak/fiúk! Nektek tetszene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
Most lesz a második évfordulónk a párommal és arra gondoltam, hogy veszek 1 táblát, amire a közös képeinket kapcsolnám, illetve csinálnék kis kártyákat, amibe a legszebb emlékeinket eleveníteném fel, és ezek is a táblára kerülnének. Esetleg sütnék mellé valami fincsi sütit is. Nektek mi a véleményetek róla? :) Köszi az értelmes válaszokat :))

2012. szept. 6. 00:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jól teszed ;)
2012. szept. 6. 01:05
 12/23 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon 2 évet kibírni egymás mellett? A barátodnak az lenne a legjobb ajándék ha szexelnél vele, vagy legalább jól lecsapolnád:D Hidd el ő is ezt akarja:D 22F
2012. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
jah amúgy nem tetszene, nem vagyok annyira oda az ilyen dolgokért, előző voltam :D
2012. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kössz az őszinteséget ;)
2012. szept. 6. 01:11
 15/23 anonim ***** válasza:
Bunkóság nélkül mondom tényleg furcsa, h. két év alatt semmi szex nem volt még akkor is ha kb. 16 év körüliek vagytok. Senki nem sürget senkit csak akik később kezdenek szexelni azoknak ált. nem is volt előtte már két éven keresztül párjuk.
2012. szept. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kérdező,nefoglalkozz a kis botsáskákkal,nekik csak a szexre rugózik az agyuk.

Örülj hogy kifogtál egy olyan pasit,akivel beszélgetni is lehet,valamint értelmes programokat kitalálni.

Ritka az ilyen,becsüld meg.


Ja hogy a kérdésedre is válaszoljak,nagyszerű ötlet,csillagos ötös!:)

2012. szept. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem még lányként sem tetszene ez a táblás ötlet, túl nyálas. De a süti jó.
2012. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp jó ötlet, azért, mert látszik, hogy foglalkoztál vele és dolgoztál rajta. Én speciel nem különösebben érzek affinitást a fényképek iránt, de ettől függetlenül nagyon örülnék neki, mert nem csak egy pénzen vett vacak, hanem van benne munka.

A süti pedig mindig tuti ötlet :)

2012. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jézusom.

Puszit azért adtok egymásnak, vagy még a kézfogás is tabu?

2012. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!