Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok egy sráccal!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy sráccal!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Evvel a sráccal már rengeteget beszéltem facebookon akkor elég dumások voltunk mindketten.. és én mondtam neki hogy élőbe nem valami beszédes vagyok erre rávágta hogy ő se. akk ez most hogy lesz? miről beszélünk ha nem nagyon vagyunk beszédesek élőbe? (kijelentem hogy nekem nagyon bejön a srác én bírnék sok mindent mondani majd neki de úgy se fogom mivel nem vagyok az a nagy beszélő tipus.
2012. aug. 31. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, legfeljebb telepátiával kommunikáltok majd!
2012. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki olyan volt mint a kuka, és isten tudja hogy, de felszedett egy csajt, aki szintúgy csöndes volt. Na ők sose beszéltek, csak smároltak, ölelkeztek, meg nyögtek, jóhogynem dugtak mindig, mikor együtt voltak, de ezt úgy képzeld el, hogy társaságban is. :)
2012. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két kocka...

Mi lenne ha áramszünet lenne?

Nem kell félni kimozdulni,ha nem jönne be hát legalább megpróbáltátok,1-2 feles feloldja a gátlásokat.

2012. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üljetek be egy netkávézóba, és fészbúkozzatok egymás mellett.
2012. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!