Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben miért nem értik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben miért nem értik meg, hogy sajnos tetszik vagy sem, de ez van?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok felnőtt, ha túlságosan fiatalos a testem és mindenki tininek néz, 16-17 évesnek max. Nem is kellek a saját korosztályomnak, de a 14-15 éves lányok gyakran tapadnak rám fb-n, meg volt már, hogy buliban is elkapott egy kettő táncikálni meg smárolni. Én örültem, hogy végre kellek valakinek, mégha nem is szexeltem még sosem igazából, akármilyen hihetetlen. Nem egy ilyen tini lány mondta már nekem,hogy helyes vagyok és nem is gondolta volna, hogy még barátnőm sem volt. Jól esik az ilyet hallani, főleg úgy, hogy alapból rondának tartom magamat és látom is, hogy a saját korosztályomnál, de már 16-17-évtől felfelé sincs semmi esélyem a gyerekes külsőm, kölyökképem miatt. Szerintem, ha az én testemben lennétek, ti is örülnétek, ha legalább valakinek kelletek, ilyenkor már leadja az ember az igényeit és örül,ha egyáltalán van lány, akinek kell. Miért ne lehetné én is boldog, amikor sok aljas fiú minden héten kihasznál lányokat, én meg komoly, normális kapcsolatra vágyom, szeretetre és szerelemre, szeretkezésekre és nem dugásokra. Persze ilyen fiatal lányoknál inkább várnék is, csak jó érezni, hogy kellek valakinek, erre vágyom. Egyedül azt bánom, hogy az ilyen fiatal lányok még nem akarnak komoly kapcsolatot és agyilag éretlenek többnyire.

2012. aug. 31. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan lányoknál próbálkozz, akikkel sűrűn találkozol, és tényleg megismerhetnek. Hátha a jellemed rabul ejti őket.

De ez viszont vissza üt, ha szakítás után nem tudjátok a találkozást elkerülni.

2012. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor szerezz be egy fiatal lányt. Mi a baj ezzel?

Idővel egyébként úgyis öregszel. Szóval 30 éves korodra, jó kis 20 évesekkel hetyeghetsz. És nem ám ilyen löttyedt testűekkel! Hoffman Rózsának köszönhetően, a heti 5 tesi óra miatt csúcs testű 20 évesekkel!!!


KÖSZÖNJÜK RÓZSI NÉNI!

2012. aug. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!