Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az éjszaka közepén gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az éjszaka közepén gáz lenne küldeni neki egy SMS-t ha tudom, hogy még ébren van?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj a városban akivel tavaj nyáron ismerkedtünk meg. Én totál belezúgtam de amíg tartott az iskola addig nem is találkoztunk mert mindkettőnknek volt egyéb dolga is. Most a nyáron megint összefutottunk vagy 2 szer és megint olyat éreztem amit még egyetlen lány iránt sem. De visszatérve a kérdésemhez, tudom hogy még ébren van, gáz lenne ha küldenék neki egy SMS-t hogy pénteken lenne e kedve elmenni sétálni?


16/F

Normális válaszokat Légyszi


2012. aug. 30. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz:)
2012. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel holnap inkább.
2012. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldj neki, de ha mégse veszi észre reggelig, csúnya óráknak nézel elébe :D
2012. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem ciki küldheted ha nagyon aggódol akkor várd meg a holnapot
2012. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább hívd fel, az személyesebb. Meg hogyha tényleg nem nézi a telefonját, akkor csak tiszta ideg leszel, hogy mért ne ír, vagy ha nincs pénz a telefonján, akkor szintén nem fog írni. Tehát hívd inkább.
2012. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fog visszaírni mert nincs pénz a telefonján de ilyenkor vissza szokott írni facen :)
2012. aug. 30. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Akko' mire vársz? hajrá!
2012. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár gondolom azóta már megírtad, de ha máskor is van ilyen hasonló ötleted, szerintem csináld meg. Mintsem rágódni rajta, gondoltam én is hogy hülyeség lehet ilyesmi, de végül is ez azt mutatja hogy fontos neked. Persze biztos nem kell túlzásba vinni, de túl visszafogottnak se lenni, legalább kis változatosság^^
2012. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
nem lenne gáz bár én nem lennék oda érte h pl. esetleg alszok ..eny ideig morcos lennék de ha szeretnélek jó lenne :D
2012. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!