Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az ötletemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ötletemről?

Figyelt kérdés
Van egy lány,egy évvel fiatalabb tőlem (16 vagyok),még az életben nem beszélgettünk,még nem is köszönünk egymásnak,de a strandon mindég látom és többször már meg is akadt a tekintetünk egymáson.Pár hétre elutaztam és ő volt az egyetlen eki híányzott,nem a szüleim se a barátaim,hanem ő,csakis rá tudtam gondolni,pedig nem is ismerjük egymást!Arra gondoltam,hogy írok neki egy e-mailt,hogy találkozzunk és el szeretnék neki mondani mindent amit érzek iránta,csak nem tudom,hogy a lányoknak az ilyesmiről mi a véleményük!Az lenne tehát a kérdésem,hogy mit gondoltok erről a szituációról?

2012. aug. 23. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz már bocs. Az egy dolog hogy odamész hozzá és elhívod randira. De ez így olyan mint valami anime klisé. Hogy érezhetsz iránta akármit is ha nem ismered? Őszintén, szerintem gondold végig még ezt egy párszor.
2012. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod az email címét írj neki, de szerintem ne rohand le az érzéseiddel ... Találkozzatok, beszélgessetek, érezzétek jól magatokat, úgyis kialakul ha összeilletek és kölcsönös az érzés.
2012. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is gyakran az egyetlen az eki...:)

Figyelj nyalóka! Az egy dolog, hogy tetszel neki, de az is más, hogy ismered és hogy hogyan jönnétek ki egymással! Írj rá, hogy szeretnél beszélgetni és hogy ha lehet találkozni vele, mert jól esne neked, ha újra látnád. Ennyi elég, talán sok is! :)

2012. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá a strandon és hívd meg egy fagyira :-)

Ha e-mailt írsz, azt se fogja tudni, ki vagy, és honnan tudod a címét. Mindenképpen pluszpont a lányoknál, ha mersz személyesen odamenni hozzá. Ne félj! :-)

2012. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Töki!:) Menj oda hozzá beszélgess a strandon vele hívd meg egy fagyira és csevegjetek:) tudod én is néha azthiszem érzek valamit a csak látásból ismert fiú iránt , de rájövök, hogy hogy a p* csaba amikor egy szót sem váltottunk? Talán lejátszottál már magadban pár szitut nem tudom, hívd el és ismerhétek meg egymást:)
2012. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a länyba vagy szerelmes, hanem mivel nem tudsz rola semmit ezert felällitottäl magadban rola egy ideälis kepet es azzal fantäziälsz. Vigyäzz nehogy csalodäs erjen, mert lehet hogy a te fejedben kialakult ideälodtol amit belegondoltäl a länyba, lehet hogy tökre mäs lesz ha beszelgetsz vele es megismered. Am meg menj oda hozzä, mert ha nem lepsz azon fogod emeszteni magad hogy mi lett volna ha... Igy meg kiderül hogy ha paraszt akkor nem erdemel figyelmet.
2012. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!