Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tetszem neki, vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki, vagy nem? Tudom, millió ilyen kérdés volt már, de egyszerűen nem tudok kiigazodni a fiún. Azt hittem, hogy kiismertem a srácokat, de úgy látszik mégsem. Nőknek egy külön értelmező kéziszótárt kellene készíteni a férfiakról. 21/L

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác már nagyon régóta és találkoztunk is, igaz baráti társaságban. Sokat nem beszélgettünk, de néha azt vettem észre, hogy hosszú ideig rám néz. Ha pedig elkaptam (véletlenül) a tekintetét, hirtelen gyorsan elfordítja a fejét és ezt legalább 3-szor eljátszotta. De közben nem volt velem hajlandó beszélgetni, igaz én sem tudtam vele beszélgetni, annyira zavarban voltam. Csak mosolyogtam és néha kérdeztem tőle valamit.


Mondhatnám, hogy félénk és ezért nem hajtott rám, de akkor miért bámul, miért nem lép? Én nem fogok lépni az biztos, mert én úgy látom, ha igazán tetszem egy srácnak, legyen akármilyen természetű, az összeszedi magát és meghódítja a csajt. Vagy nem így van? Normális válaszokat kérek. Köszi.


2012. aug. 23. 09:08
 1/5 ASOT ***** válasza:

A válaszom egy határozott...Talán!


Szerintem ha egy érett belevaló határozott lány vagy akkor elé állsz és megkérdezed tőle h mit gondol rólad, és érez e valamit irántad mert a viselkedése ezt mutatja.

2012. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél az elutasítástól. Te is tudsz kezdeményezni, úgyhogy hajrá. :) Én meg nőkről kérnék egy kéziszótárt. :D
2012. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van külön értelmező kéziszótár, kék! Ott van a piros értelmező kéziszótár nőkről, mellett...
2012. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az hogy elkapja a fejét az egyértelműen annak a jele, hogy tart tőled, mert idegen vagy neki vagy szépnek érez. Nem mer rád nézni, tart ttól hogy kialakul az szemkontaktus.


Ne kezdeményezz te ez a legfontosabb!

2012. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem lesz még alkalmam megfigyelni a viselkedését, amit irányomban tanúsít. :)
2012. aug. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!