Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól teszem, hogy nem találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem találkozok vele többet? 20/F

Figyelt kérdés
A lánybarátomnál bepróbálkoztam fél év után és ő visszautasított. Én így nem akarok vele többet találkozni,de ő ragaszkodik hozzá..
2012. aug. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te többet érzel iránta, az már nem barátság. Mondd el neki, hogy ne haragudjon, de te sosem tudnál igazán kilépni a "mókuskerékből" ha továbbra is jó barátok lennétek, mivel többet érzel iránta, ezért egyelőre jobbnak látod megszakítani a kapcsolatot és ennyi.

Legyél egy kicsit önző.

2012. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben jól teszed. Minden fiú-lány kapcsolatban valamelyik fél többet érez/érezhet a barátságnál(kivételt érez persze az az eset, amikor mindkét félnek tökéletesen működő, de tényleg zökkenőmentes kapcsolata van).Innentől kezdve már csak az a kérdés, hogy az a fél, aki többet érez, hogyan tudja ezt kezelni. Ha neked ez nem megy, akkor ez a helyes döntés, amit hoztál. A későbbiekben esetleg visszatérhettek a barátkozásra, minden esetre adj magadnak időt. Lehet ez 1-2 hónap, de akár 1-2 év is.

18/F

2012. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látod,velem ugyanez a helyzet,azzal a különbséggel ,h én még be sem próbálkoztam nála. De tudom,h fölösleges,mert van barátja. A mi esetünkben nem is érti a lány,h miért tűntem el az életéből oly tragikus hirtelenséggel.

Amikor megtudtam,h van barátja,egyszerűen leléptem,és azóta ő szokott mindig engem keresni,hogy beszélgessünk,de én azóta egyáltalán nem kerestem,mert nem akarok mégjobban beleszeretni.

2012. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont most vesztem össze egy lány barátommal sajnos :S:S,. Aki tetszik nekem, bár barátként is nagyon szeretem, meg volt már pasija mikor megismertem, és nem is zavart, amikor belegondolok. Tehát, simán elviseltem, de akkor is bírtam.


Meg nem úgy fogom fel hogy ez most mindent vagy semmit, ha rákérdezek mit gondol arról hogy lehetne több is és nemet mond, oké akkor ennyi egy baráti beszélgetés volt, aztán megy tovább, nem pedig úristen!de akkor oda a barátságunk! és félek megkockáztatni!, persze megértem, csak mondom. Szóval arról beszélek hogy ahogy nem éled bele magad egy még semmilyen kapcsolatba, mert annál nagyobb a pofára esés és a csalódás. Aztán remélhetőleg én is bejövök neki^^.

2012. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi, hogy ugye ha nem találkozol vele többet, jól teszed főleg ha kellemetlen. Szóval ez is azért nehéz picit, hogy mmhmhm visszafogjam az érzéseim. De hát nem lehet ajtóstól rontani a házba, viszont simán megértem ha valaki ezek után nem akar találkozni. Nekem van akkora "szerencsém" hogy nem így kezelem ezeket a dolgokat.
2012. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!