Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kavarni akarok vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kavarni akarok vele. Akkor én is kezdeményezhetek? 18/L

Figyelt kérdés
Van egy srác. Már 3 éve kavartam vele. Azután valahogyan mindig találkoztunk a városunkban évente megrendezett fesztiválon. Ebben az évben dumáltunk is meg minden. Nagyon nagyon jól néz ki, és pont most szakítottam a barátommal, felejteni szeretnék. Pénteken írtam neki, hogy bent leszünk városba, szívesen látjuk őt is. találkoztunk is, kavartunk, el is kérte a számomat( ezen meg is lepődtem, mert ez egyértelmű, hogy mit akarok tőle, felesleges tudnia a számom, elér facebookon). na mindegy. az itt a kérdés, hogy én még akarok vele kavarni, de azt mondta, hogy majd felhív. tehát én nem írhatok megint rá, ugye? (amúgy tök jó, hogy a lányok még egy szimpla kavarást is ennyire túlbonyolítanak nem? :D ((jó-jó, de a srác eszméletlen helyes.:D))).
2012. aug. 21. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Van hely, ahol kettesben maradhattok?

Ha egy olyan üzenetet kapna, hogy jövőhéten elmennek a szüleim színházba. Eltölthetnénk együtt egy pár órát nálunk ősök nélkül.

Csak 1 ötlet.

2012. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
de akik sokkal csúnyább dolgokat műveltek 15 évesen, azok meg másokra mutogatnak h ők még csúnyább dolgokat műveltek 15 évesen. ha olyan rossz lennék mint Hitler, őrá már nem tudnék mutogatni, de biztos találnék vki még gonoszabbat aki még nálam is gonoszabb.
2012. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hmm. csókolózást nem nevezném rossz dolognak. én senkire sem mutogatok, csak mindenki máris jön azzal, hogy 15 évesen nem bírtam a véremmel. DE! bírtam. 15 évesen csókolózni NORMÁLIS.
2012. szept. 3. 15:12
 14/15 anonim ***** válasza:

"Álljunk össze,mint két kicsi lego-ohh."


http://www.youtube.com/watch?v=iAN9wz1AJ9Y

2012. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mint férfi azt látom, hogy az eszméletlen helyes csajokkal két dolog szokott történni.

1. Minden percben kapnak egy ajánlatot ami állatira zavarja őket.

2. Híre megy, hogy megközelíthetetlen, vagy hogy összeállt egy alfa hímmel, ezért udvarló nélkül marad.


Hasonló lehet a helyzet az eszméletlen jó pasikkal is.



Nekem tetszett, amikor egy lány félreérthetetlenül jelezte számomra, hogy vágyik rám. Például egy csókkal.


Arra azonban nem tudok általános recepttel szolgálni, hogy miként tudnád őt jobban beindítani.

Szerintem az a fontos, hogy legyen egy olyan hely, ahol megvannak a feltételek a folytatáshoz.

Egy szoba amit magatokra zárhattok. Egy puha derékalj jó ha van. És nem árt, ha van tisztálkodási lehetőség is.

Ha van egy ilyen kis szerelmi fészek, amit szívesen megmutatnál neki, természetesen csak és kizárólag neki, erről nem árt ha tud. Ezt kérdésként is felteheted, tehát, hogy ő tud-e ilyen helyet. Szerintem a legmegfelelőbb időzítés ennek a megbeszélésére a csókolózást követő pillanat.


Pl.:

"Nálad, vagy nálam folytassuk?"


"Volna kedved bejönni hozzám egy teára?" Amikor buli után haza kísér.


Azután lehet játszadozni egymással.

Meg lehet keresni az erogén zónákat.

Ki mennyire bírja a hét fogást.

Ki mennyire tudja elviselni magán az idegen kezek érintést.

Kezdődhet egymás titkainak a felfedezése.

2012. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!