Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol/hogy tudnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyika01995 kérdése:

Szerintetek hol/hogy tudnák ilyen dolgok mellet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
csak pénteken érek rá, sokat kell tanulnom, alig van időm, nem Pesten lakok, 17 vagyok
2012. aug. 21. 19:12
1 2
 1/13 jin ***** válasza:

Szal nem érsz rá ,nem tudsz a csajra koncentrálni....

Nem is tudsz igy szerezni,ha igen nem tudod megtartani .

2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de h-h annyit kell tanulni? a korodból ítélve gimis lehetsz, de szerintem amellett még van egy csomó szabadidőd...:)
2012. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudod,csak arra nincs időnk,amire nem akarjuk,hogy legyen.

De valóban ráérsz,előbb meg kell tanulni fogalmazni és helyesen írni.

2012. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És akkor olyan csaj kell aki beéri hogy csak pénteken találkoztok, és házhoz is megy? Akkor szerintem te egy k*rvát keresel.
2012. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A sulim nagyon nehéz!!!! még hétvégén is tanulok
2012. aug. 21. 19:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kVára gondolok
2012. aug. 21. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

nem sértésnek szánom de szerintem rosszul osztod be az idődet...jó, persze nem tudom, milyen lehet az a suli... nekem is van egy osztálytársam, aki több órán keresztül tanul, mégsem tud többet nálam. Ezzel csak arra akarok célozni, hogy ne arra koncentrálj,hogy kevés az időd, hanem próbáld meg a tanulásra szánt időintervallumot csökkenteni, úgy hogy koncentrálsz. Egyébként nálam a meditáció bejött, és segít összpontosítani.

Bocsi ha egy kicsit offoltam, de szerintem így kéne megoldani.:)

2012. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én osztálytársam mindenből 95%+ lett érettségin. Két felsőfokú nyelvvizsgája volt 11. osztály végén. Történelem OKTV-n az első 25 között volt.

Csajozni is volt ideje és tanulni is.



Elhiheted, hogy a hiba a te gépedben van, ugyanis az én volt gimnáziumom az egyik legjobb az országban. (Az osztályra jellemző volt, hogy mind versenyekre járt, a felsőfokú nyelvvizsga vagy két középfokú alap volt. Mindenkinek volt emellett hobbija amiben jók voltak és időt fordítottak rá, pl. gitározás, programozás, tánc, sport, stb.)

2012. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
te sem a Roxfortba jársz a tuti... de ennyit tanulni?? inkább lennék csöves!
2012. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. aki nem jár ebbe a suliba az nem tudhatja hogy milyen nehéz
2012. aug. 22. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!