Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1. Fiúk mi volt a legcikibb-le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Fiúk mi volt a legcikibb-legbunkóbb dolog amit randin elkövettetek? 2. Mi volt a legcikibb-legbunkóbb ami egy csaj csinált a randin?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

elmentünk egy cukrászdába.ettünk ittunk egy kávét.Majd már elfelé sétálás közben böfögtem.Hát mint ne mondjak elég gáz volt a számomra,de a lány csak nevetett :D

F19

2012. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Vittem virágot:D nagyon szarul éreztem magam..és értelme se volt.
2012. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem:D

1.Pizzáztunk és leöntöttem véletlenül üdítővel utána pedig elkezdtem már-már filmes klisékkel élve tisztogatni egy ronggyal a dekoltázsát.Kissé megfeledkeztem magamról,és zavarban is voltam.Dühösen kiabálva elviharzott,de azért a pizzát egy magam befejeztem:D

2.Egy csajjal anno egy étteremben voltunk és rendeltünk.Nos eddig rendben volt minden.Amikor kihozta a pincér az ételt a csaj elkezdett hepciáskodni a pincérnek,hogy ő ezt nem eszi meg,mert olyan,mint a sz@r.Ráparancsolt a pincérre,hogy ku*va gyorsan hozzál másikat.Én szeretem az erőszakos nőket.Épp ezért mondtam neki,hogy az élet egyéb területein is ilyen erőszakos vagy és mélyen a szemébe néztem.Ő levágta a szituációt és elküldött a ku*va anyámba nem kis hangerővel kísérve.

2012. aug. 18. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Hát,amikor a legszemetebb voltam...sok volt,de talán az,amokor azt mondtam a csajnak,hogy ostoba(mert az is).

Velem ,hát,ez már nem randin,randi után közvetlen,amikor már az ágyban voltunk,én rajta meztelenek mindketten,amikor már célba vettem a lyukat,akkor jutott eszébe,hogy még szűz,és nem most szeretné elveszíteni.Én meg ott keményen áltam még vagy fél órát,mert hogy le se akart szopni,meg semmi.

2012. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

1. Beültünk egy kajáldába, én pedig egy hatalmasat fingottam.. szerintem nincs több hozzáfűznivalóm :D Nem gondoltam hogy olyan hangos lesz..

2. Épp sétáltunk a csajjal, amikor jött velünk szembe egy másik nő. A csaj elkezdte mondani hogy milyen undorítóan néz ki a nő.. a nővérem volt. :D Jó, bevallom fura stílusa van a nővéremnek.. de elég ciki volt :D Égett is a csaj amikor mondtam neki ki az :D

2012. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!