Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelmemet mindenki ribanco...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemet mindenki ribancozza pedig nem az, és lassan én sem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos talán kicsit hosszú lesz:

1-2 hete elkezdtem eljárni egy társasággal ahol vannak osztálytársaim meg nálam 1-2 évvel fiatalabbak szóval úgy kb. a saját korosztályommal.Persze vannak köztünk lányok is.Nos az eggyik lány aki 2 évvel fiatalabb mint,nos hát azthiszem beleszerettem.Kb.ő az első szerelmem előtte volt még valaki de semmi komoly,viszonzatlan volt.Nos és hát mindig sokat hülyülünk így 7-8-an együtt.Ám párnapja feltűnt a társaságban egy másik velem egyidős gyerek,akivel kölcsönösen utáljuk egymást viszont a többiek bírják.A háta mögött ku***za meg ri***za.Először énis azthittem hogy az de ahogy beszélgettünk és kicsit megismertem rájöttem hogy nem az.Legszívesebben rég nekiugrottam volna ennek a gyereknek,de sajnos a barátaimmal jóba van,és nem is tudom hogy lesz-e ebből a "szerelemből" valami,csak mert egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy a lány viszonozza az érzéseim.


14/F



2012. aug. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt mondom, túl fiatalok vagytok ehhez még. Azt se tudjátok mit beszéltek, nincs tisztában vele az, aki ezt mondta. De ha nekem valaki le k*rvázná a szerelmem, azzal elbeszélgetnék, hogy utána egy kis sz*rdarabnak érezze magát!!!
2012. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek. A párom, barátnőm, vagy bármi is a megnevezés megérdemli, hogy kiálljak mellette.
2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másik gyerekkel ne foglalkozz,a csajra hajts hátha összejön valami.Ha utána is ribancozza a csajt,miután összejöttetek,előtted,akkor beszélgess el vele.
2012. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,amúgy is legszívesebben hidegvérrel elvágnám a torkát,csak hát nem akarok börtönbe kerülni,nem tudom,egy annyira arrogáns,és egoista gyerek hogy az már irritáló...Nemtudom a többiek hogy bírhatják..
2012. aug. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!