Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derithetnem ki hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetnem ki hogy en is tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel megismerkedtem es nagyon tetszik nekem. Valamelyik nap korulbelul 2 orat beszelgettunk fbookon. De az a baj hogy csak en kerdezgetem es valaszol ra es visszakerdez. Nemtudom hogy tetszem e neki hogyan derithetnem ki? Ne irjak neki es varjak hogy o irjon vagy nemtudom...varhatnek sztem. :D

18/F


2012. aug. 14. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 sörben fogadok veled h nem bírod kivárni míg ő fog írni és te fogsz irni ő neki. De ez alap egyébként a nők tudják h úgyis ez van..
2012. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaja tuti nembirok varni... :D

De tenyleg mit lehetne csinalni hogy lassam hogy van-e eselyem nala?

2012. aug. 14. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, nem tudom. Én nem szeretnélek elkeseríteni, de én is chateltem/chatelek pl. egy 18 éves sráccal nem is egy-kétszer, és mindig ő ír rám, kérdezget és ugyanígy csak visszakérdezek meg válaszolok. Én pl. azért csinálom ezt, mert semleges. Szóval nem akarom leállítani, mert olyat nem ír, nincs vele gondom, ha ír akkor írjon és válaszolok. Kb. így vagyok vele. Lehet, hogy az a lány is.:/ De nem biztos, én most csak magamból indultam ki. Szerintem bókolj neki sokat (de azért ne "agyba-főbe", csak mértékkel) és egyszer megkérdezheted, hogy nincs-e kedve találkozni veled személyesen is. Ha igent mond, lehet esélyed, ha nemet, akkor nem hiszem. :/

De azért sok sikert kívánok neked! :)

Amúgy, hány éves a csaj?

2012. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem hat en is erre gondoltam hogy eselytelen a dolog...:S

Egyebkent 18 eves o is!

2012. aug. 14. 17:43
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van egy ember aki tetszik neki és nekem is ugyan ez a helyet több órán keresztül beszélgetünk facen, de én kérdezem a legtöbbet ő nagyjából csak vissza kérdez, viszont csináltam egyszer hogy köszönök neki és meg várom hogy ő kérdez e elösszőr és kérdezett de nem fontosat és én is csak várok de egyébként a lányok nem mindegyik de a naggya szereti ha a fiú kezdeményez max kikosaraz egyébként én lány vagyok sok barátnőm várja h a fiú kezdeményezzen de esetleg elhívhatnád valahova mert ha vársz és ő neki tetszel még azt fogja hinni h neked nem jön be
2012. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!