Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet felismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet felismerni a leszbi lanyokat?

Figyelt kérdés
esetleg vannak a valaszolok kozzot is leszbik?:P
2009. júl. 22. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Nagy betűkkel a homlokukra van írva: "Leszbi suna vagyok!".


Hülye kérdésre hülye válasz.

2009. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
onnan hogy más lányok kezét fogják az utcán... sehonnan. ahogy az sincs az ember homlokára írva hogy mi a neve. én ismerek egy párat, de meg nem mondanám róluk. akikről meg lerí, mert fiúsan öltöznek, rövid a hajuk, azok meg nekem spec nem kellenének ha leszbi lennék, mivel akkor igazi lányokra vágynék:) persze mindezt feltételes módban:)
2009. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sehonnan, hacsak nem látod hogy éppen smárol egy csajjal.
2009. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
én bii vagyok:P
2009. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Roppant fontos volt közölni, ugye? :D


Gondolom te is úgy vagy vele, ha már ez divat, akkor miért ne?

2009. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

esetleg vannak a valaszolok kozzot is le.szbik?:P



tudod a kérdés feltevője kérdezte... ha nem is le.szbi vagyok, de bisze.x... tehát csajokhoz is vonodozom.... és ez a lényege a kérdésnek... (a kiegészítésnek) és kiba.szott.ul utálom, amikor a divattal jönnek... áá ba.szkiii.. énse tehetek rola h ilyen vagyok....

2009. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak bebeszéled magadnak.
2009. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Két leszbi csajszi jöhet! :)
2009. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan ha rád nem hajt éppen (ha te is lány vagy) vagy nem jár "leszbi vagyok" feliratú pólóba. Én nem vagyok az, de ismerek jó párat, épp olyanok mint bármelyik másik lány.
2009. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kiábrándítani, de többnyire sehogy. Kevés leszbikus van, aki a sztereotip fiús, festetlen, rövid hajú, nem túl elegéns öltözetű stb. külsőnek felel meg, bár tény, hogy akad. Az az igazság, hogy nekem is a nőiesebb csajok tetszenek, bár nem a cicababák, hanem aki extrémebb, egyedibb.

Hülyeségnek tartom, hogy mindenkire ráfogják, aki biszex, hogy divatból az. Bár 18-20 éves kora előtt tény, hogy az ember még nem nagyon tudja véglegesen - de nekem így 30 felé már eléggé nyilvánvaló ez az identitás.

2009. júl. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!