Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Van olyan akinek bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Van olyan akinek bejönnek egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen 'álomnőm' vagy hogy fogalmaznék. Ez inkább, amolyan, amilyen nőket én megnézek, hogy milyen szépek és én is azon dolgozok hogy ilyen legyek most kivülről, mert ez tetszik, igy érzem jól magam.

Azt szeretném kérni a fiúktól, hogy leirom a jellemzést, (és nagyon megköszönném, ha egy-két választ kapnék,) nektek mi a véleményetek az ilyen lányokról?


Jellemzés: Két oldalt esetleg még hátul felnyirt haj a tetején hosszabbra hagyra, rézvörös színű, a szeme általában kivan húzva fekete tussal (nappal szolidan, éjszaka, buliban fekete füstös szemek) zöld színű. Annak ellenére hogy rövid a haja, nőiesen(magassarkú,ruha,szoknya)is szeret öltözködni és hétköznapian is(tornacipő,póló, rövidnadrág, 3/4es gatya). A bal fülében kb. 6 fülbevaló az egyikben egy lógó kereszt(nem túl feltűnő) a másik fülben 2 fülbevaló. Karika orr piercing ( a jobb vagy bal orrlyukba, vagyis nem középen, nem az a bikapiercing)


Lehet hogy sok mindenkinek ez hülyén hangzik, de eddig sem volt túlságosan sok szerencsém a fiúkkal(félek közeledni feléjük, ha valaki leszólít lekoppintom még ha előtte be is jött....na mindegy) és nem szeretném hogy ha most, esetleg hajvágás után jönnék rá, hogy azért mégis csak több 'hódolóm' volt átlagos kinézettel.

Elnézést ha tudok igazán érthetően fogalmazni, igazából én magam sem tudom teljesen mit akarok ebből még kihozni, a lényeg hogy örülnék hogyha 1-2 ember leirná a véleményét az általam körülirt kinézetű lányról. :)

16/l


2012. aug. 10. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt szerinted ki a f@sz olvassa végig?
2012. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kereszt nélkül teljesen jó lenne, a vallásos csajok viszont nem jönnek be.
2012. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elég bizarr, nekem a felnyirt haj, meg a zöld szemfesték + a rengeteg ékszer piercing etc.. ez eléggé riasztó... nem minden embernek jön be, pedig én birom a got emo stilust, de ez már sok... elég a csőnaci tornacipő...
2012. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én biztos nem:D


de: bejönnek egy ilyen csaj ???

2012. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
végig ki Ezt szerinted a olvassa f@sz?
2012. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ne sértődj meg de nem. Egy lánynak legyen hosszű haja, de lagalábbis ne legyen felnyírva. A piercingeket sem csípem sem a arengeteg fülbevalókat. Általában egyébként a visszahúzódó emberekre is jellemző hogy ilyen külsővel hívják fel magukra a figyelmet általában tudatukon kívül.

Legyél egy normális rendes sztenderd lány. nem olyan rossz ám a többségbe tartotni. Habár most a többség alatt nem a mai ribancgenerációt értem követendő példának...

2012. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem zöld szemfesték, a szemszín zöld, igazából lehet hogy túl extrémen írtam le, de olyan visszafogottabbra gondolok, nem az a tiszta fekete cucc, meg ilyenek.
2012. aug. 10. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú haj jobban bejön.
2012. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejön az ilyen extrémebb kinézet. Tök jó a felnyírt haj, jól lehet fogdosni:) Amúgy emg egyszer vagy fiatal, csak hajrá:) Vágasd le a hajad, pc-kt am is ki lehet venni megint. Legyél különlegesség azt mondom:)
2012. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két oldalt esetleg még hátul felnyirt haj a tetején hosszabbra hagyra --> Borzalom... soha de soha ne tegyel ilyet.

rézvörös színű --> Szuper :)

Karika orr piercing --> Hanyagold...


A tobbi tetszik, az eros szemfestest szeretem, viszont az ilyen alapozo meg egyeb vackokat amitol az egesz arca csillog a lanynak nem.

2012. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!