Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randizni. Ezt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randizni. Ezt most miért csinálhatta? Lehet esélyem nála? Megéri tovább próbálkozni? Hogyan? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a srác, jóban vagyunk, de ő nem nagyon lépett, tehát elhívtam én. azt kell tudni róla, hogy még nem volt barátnője. randi után (sajnos korán el kellett mennem, lehet hogy ez rosszul esett neki) haza kísért, azt mondta (nem szó szerint) hogy élvezte velem a találkozást. utána még felhívott, semleges témákról beszélgettünk.. ez nyár elején történt, azóta 1-2 szer írt egy üzenetet, de semmi.. egy suliba járunk( 1évvel idősebb nàlam)..
2012. aug. 10. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit szemérmesebb típus, foglalkozz vele.
2012. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!