Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljak szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet?

Figyelt kérdés

Lánynak mit mondjak szerelemvalláskor?

Mik azok amik meghatják a lányt?



2012. aug. 7. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, hogy szerelmes vagy, de ezt nem így kellene szerintem.


Ezt úgy kellene, hogy eljártok ide-oda és majd kialakul nála is a vonzalom és nálad is. Az, hogy "szia, szerelmes vagyok beléd" elég nyers. Ezt nagyon nem így kell. Látod azt rajta szerintem, hogy érdekled-e vagy sem?!

2012. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szamóca.. ***** válasza:
felesleges szerelmet vallani. éreztesd vele... ezek a nagy monológok olyan műmájer dolgok.
2012. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már régóta beszélek vele (március óta fb-n és az egyik nap fogunk elmenni kettesben vhova de elvileg csak barátként) mivel még régebben elhívtam valahova és kérdezte h barátként vagy hogy... és akkor féltem és azt mondtam hogy barátként, és azóta ez szóba sem került. Csak szerintem ő ezt érzi hogy nagyon tetszik nekem szóval ezért kérdezem.
2012. aug. 7. 20:39
 4/14 A kérdező kommentje:
féltem azt mondani hogy többként mint barátként*
2012. aug. 7. 20:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Jól hiszi, de az első randin akkor se rohand le azzal, hogy szerelmes vagy belé, mert tuti, hogy ezzel elbaszod az egészt és fb helyett inkább személyesen beszélgess vele!
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Suliban nagyon sokat beszéltünk csak mióta szünet van nem tudtunk találkozni ezért szeretném elmondani az érzelmeimet iránta és nem csak fb ről ismerem.
2012. aug. 7. 20:44
 7/14 szamóca.. ***** válasza:

akkor sem kell szerelmet vallani. már csak azért se mert ez még szerintem nem szerelem:)

hívd el valahova, mondjuk olyan szöveggel hogy "gyere el tapétát palántázni (vagy akármi), de ezúttal ha te is akarod már nem csupán barátként..."

ez egyértelmű, de mégse olyan ijesztő mithogy "szerelmesvagyok"

2012. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben.xd Megpróbálok valamit nyögni. Köszönöm segítségeteket.
2012. aug. 7. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy szó: szeretlek. Ezt nem lehet félreérteni.És kb 3 hétig olvadozni fog ettől a szótól.Legalábbis én így vagyok vele.Semmi szerelemvallás,csak ez az egy szó jókor,jó időben...
2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"jó időben" De ennek még nincs itt az ideje szerintem!
2012. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!