Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor jönnek rá a lányok/fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek rá a lányok/fiúk hogy egy kapcsolatban nem csak a szépség számít?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kisugárzás a lényeg, semmi más. Érdekes dolog, én ismertem egy csajszit, hát elég ronda volt, de mégis olyan kisugárzása volt hogy egyszerűen már vonzódtam hozzá(-:

De volt olyan is, hogy volt egy csaj, eszméletlen jól nézett ki, és mégis mintha észre sem vettem volna, bólintottam hogy jól néz ki de nem jöttem volna össze vele, vagy smároltam volna vele. Érdekes dolgok ezek, de a külső az inkább a tiniknél nagy szám, mert a későbbiekben mindenki rájön, h hiába néz ki valaki jól ha egy bunkó, semmittelen, határozatlan személyiség. A külső megfog, a belső megtart.

2009. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas nagy hülyeség az h a csúnya emberek találtál ki h a külső nem számit.. Én egy elég szép lány vagyok (mások szerint is) és akkor jöttem rá hogy a külső nem minden amikor megismertem az akkori barátomat.. Aki az elején nem is tetszett és nem akartam tőle semmit.. aztán szerelmes lettem belé és onnantól fogva nem érdekelt h ki mit mondd.. ennyi
2009. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

mikor jönnek rá mások? ...hm... ...és te mikor jössz rá, hogy nem az a fontos, mások mit és hogyan, hanem az, hogy te miként gondolkodsz?


mindig lesznek olyanok, akik másként gondolkodnak, vélekednek...

2009. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!