Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ilyen puhány fiú vagyok? Így mégis melyik lánynak fogok kelleni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Túlságosan ellentéte vagyok a lányoknál sikeres alfahím típusnak. Gátlásos, félénk, önbizalomhiányos vagyok és még ráadásul reménytelenül érzelmes, szeretetre, szerelemre szomjas típus, barátnőm sem volt még természetesen, mert ez a típus nem kell a lányoknak úgy tapasztaltam. 22 évesen senkim sem volt még. Nem kell félreérteni nem vagyok egy nyálas valami, se papucs, megvan a saját akaratom, de meghallgatom másét is, de elég makacs, önfejű tudok lenni időnként és akaratos. Az igazi gyengítő, puhánnyá tevő érzéseim az érzelmes, érzékeny énem miatt vannak. Folyton azt érzem és erről álmodok, hogy mennyire tudnék is szeretni, ölelni, csókolni, ha találnék olyan lányt, aki igazán megfog külsőre, belsőre. Jó lenne érezni, tudni, hogy van valaki, akivel kölcsönösen fontosak vagyunk egymásnak és ki is mutatnánk ezt a szeretet, nem csak egyoldalú lenne a dolog.

Na meg már úgy tűnik szeretethiányom is kialakult a sok-sok magányos év alatt, míg mások kiélték magukat tiniként a szerelemben, bulikban én minden jóból kimaradtam, mert nem is volt kivel eljárnom bulizni annak idején, illetve inkább visszahúzódó, csendes srác voltam, nem volt jó az osztályközösségem, így barátaim sem voltak, csak haverjaim a suliban. Azóta már vannak barátaim, de így sem lett jobb a helyzet, mivel a hibás én magam vagyok, az, aki vagyok jellemre az oka, hogy egy lánynak sem vagyok vonzó és kelendő, a külsőmet meg még nem is említeném, az egy újabb probléma csak.



2012. aug. 2. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ha így érzed akkor változtatnod kéne ?
2012. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látatlanban mondom hogy nem a külsőddel van gond. Kezdjük ott hogy az "javítható", tudsz rajta dolgozni, ami fontos is lenne hogy kihalászd a béka segge alól az önbizalmadat. Meg kicsit ellentmond a dolog..


"Gátlásos, félénk, önbizalomhiányos vagyok és még ráadásul reménytelenül érzelmes, szeretetre, szerelemre szomjas típus"


"nem vagyok egy nyálas valami, se papucs, megvan a saját akaratom, de meghallgatom másét is, de elég makacs, önfejű tudok lenni időnként és akaratos."


Na ez a 2 nekem nem jön össze. Egyébként meg nem gond az ha vannak érzelmeid, ez a nőknek a bunkók kellenek dolgot csak azok a nyomorékok találták ki akik nyálas sz@rságokkal próbáltak meghódítani egy csajt de a lány nem őt választotta, hanem egy "bunkót". Nagyon nagy tévhit hogy a nőknek a bunkó kell, nem szeretik ha bunkóznak velük. De egyszerűen genetikailag a férfi a domináns, az irányító, ezért egy szánalmas, önálló gondolatokkal nem rendelkező, önbizalomhiányos tutyimutyi alak egyetlen egy nőnek sem fog kelleni.


Amit tehetsz: külsődön változtass, először te lásd magad jóképűnek, mert enélkül egy csaj sem fog annak látni. Amúgy meg legyél határozott, céltudatos, tudd mit akarsz, viselkedj férfiasan amibe beletartozik az udvariasság, hát kb most első körben ennyi.

2012. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy önmagaddal, így azt is tudod, hogy miben kellene változtatnod. Legyél lazább és nyitottabb....
2012. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!