Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm a randin azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a randin azt mondta, hogy a piros polo az bu. A fiúknak! Hát nem a rózsaszín az?

Figyelt kérdés
A narancs - citrom sárga az milyen ?

2012. júl. 30. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Piros - sárga - narancs sztem okés. Persze ha nagyon nem színezed ezen kívül túl magadat. Nekem csak a rózsaszín bu.zis. L
2012. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete párti vagyok, de a piros soha nem volt buz*s. Kicsit tévképzetei vannak a barátnődnek.
2012. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

nem az de ez a szín mélységétől is függ milyen piros tűz piros vagy miféle?


a rózsaszín a fiúknak bu.is...de lányoknak nem az,de azért gondolom nem vagy plázacica szóval azt kerüld..


akkor már inkább citrom de képet mutathatnál milyen erős citrom a színe

2012. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd hülye.
2012. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Az előzővel kell egyetértenem, hülye a barátnőd.
2012. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyik sem az, csak nem mindegy kin van rajta ... szóval egy rózsaszín póló is tökéletes egy pasin, csak tudni kell hordani ! Ha alapjában véve nem nézel ki b.uzisnak, akkor engem nem zavarna egyáltalán, nekem ahhoz több kell, hogy úgy nézzen ki egy pasi, olyan haj, olyan viselkedés, olyan beszéd stb. !

Ha jól áll és jól érzed benne magad, akkor viseld , ennyi .

2012. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg a rozsaszin is tok meno,sot az osszes pasztell szin,es vannak fiuk akiken kimondottan nagyszeruen allnak ezek a szinek :)
2012. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem az, nekem pl. rózsaszín segghez feszülő gatyóval nagyon izgi...


38, Feri voltam.

2012. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Meglepő hogy még mindig milyen sok ember köt egy színt nemi identitáshoz, fel fogtok ti nőni valaha is? Az igazi buz*k ugyan úgy öltözködnek, mint bárki más, akkor most hogy van ez? Az előzőekkel azért egyet tudok érteni, tényleg hülye a barátnőd.
2012. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Antimod ***** válasza:
60%
Tisztelem a barátnőm véleményét, de hadd ne fogadjam el. Egy férj, aki éppen piros pólóban gépeli ezt.
2012. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!