Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam egy csajba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy csajba, aki csak játszik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csajnak van barátja régóta, ha jól tudom szereti is, de mégis velem flörtöl állandóan. Elvileg haverok vagyunk, de megengedi, hogy közeledjek, megérintsem, velem is aludt már, tudom, hogy tetszek neki, de nem engedi, hogy megcsókoljam és semmilyen szexuális kapcsolatunk nem volt, pedig nagyon közel engedett magához..(az ágyban is...) Nem tudom megállni, hogy ne folytassam az udvarlást, már kezdek kikészülni, hogy folyamatosan próbálkozok és mindig visszadob. Látom rajta, hogy tetszik neki, hogy akarom őt, húzza az agyam, de ennyi. Talán nem direkt teszi, hanem azért mert foglalt és hűséges akar maradni. Nem akarom eljátszani a büszkeségem, de mégis azt csinálom.. Egyszerűen kell nekem az a csaj. Tudom, hogy hagyni kéne a fenébe, de valahogy meg akarom kapni, mert mindig rá gondolok.. :( Kezdem úgy érezni, hogy szerelembe esek, de ilyen helyzetben nagyon nagy szívás lenne. :( Mit csináljak? 22/f
2012. júl. 27. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
egy balek vagy...
2012. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hagyni kéne a fenébe, de valahogy meg akarom kapni, mert mindig rá gondolok


ez miez? foglald már el magad. legyen benned tartás ember. :) van még 100000000000000nő

2012. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Játsz keményen
2012. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a lány nem érdemel meg téged, dehát az élet nem mindig igazságos, megfoszt egy rendes lányt tőled, uh folytasd a nyomulást
2012. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondd ezt a csajnak:

"Mess with the best, die like the rest" :D

2012. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Játssz keményen, azaz kapd el hirtelen, amikor ketten vagytok és smárold le, majd mondd meg neki, hogy édes most eldöntöd mi lesz a folytatás és választasz vagy állj le végleg ezzel és hagyj békén, ne húzd az agyam!
2012. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól mondta az utolsó :D De én azt ajánlanám,hogyha ketten vagytok nálatok vagy megint aludni akar akkor tépd le róla a ruhát,a hatás garantált :) (Y)
2012. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szopasd szét
2012. aug. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak így tovább, ne add fel , ha kitartóvagy sikerülni fog:)
2012. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!