Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emily95 kérdése:

Srácok! Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit nálam sokkal, sokkal idősebb de nagyon tetszik. Facebookon bejelöltük egymást meg találkozunk néha és beszélgetünk (de ez a találkozás nem olyan hogy randi csak én lemegyek edzeni és ott szokott lenni néha) na és most írtam neki hogy szeretném jobban megismerni, és hogy beszélgethetnénk. Nagyon gáz hogy ezt csináltam egy nálam sokkalta idősebb pasival? Szerintetek visszaír? Légyszi értelmes válaszokat adjatok!

2012. júl. 26. 19:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
no és honnan tudjuk h nem e a leányzó akar csak sexet pl?lehet csak jól akarja érezni magát..az meg h egy pasi mit akar egy csajtól nem korfüggő egy 25 éves csajtól is akarhatna ugyan ugy csak sexet..
2012. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Nézd,egy próbát megér.

A legjobb ami történhet,hogy összejöttök,és boldogok lesztek.

A legrosszabb,hogy kihasznál.De ezt egy korod beli is megteheti.

A legrosszabb helyzetben pedig a legjobb dolog:a megszerzett tapasztalat.Minden téren.


Szerintem vágj bele!

Sok sikert!

2012. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem para. Én a minap az utcán ismertem meg egy 45 éves nőt. Már facebookon elég sokat dumáltunk és a hétvégén találkozunk is. Szerintem egyáltalán nem gáz, mert iszonyat keményen néz ki a nő. Ja és 22 vagyok :)
2012. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. majd meglátjuk mi lesz remélem lesz egy kis happy, de ha csak barátok maradunk az se rossz :)
2012. júl. 26. 19:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki magamból kiindulva 30/F
2012. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Van egy 31 éves ismerősöm, a lánya pont egy idős veled :) Remélem érted..:)
2012. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy érettebb vagy de ez akkor is gáz!!! 10 évnél szerintem nem kéne idősebb. Ez már nagy kor különbség.
2012. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Legalább azt várd meg, amíg betöltöd a 18-at... ha az alatt közösültök és kiderül, akkor elég szépen megbüntetik az illetőt :D
2012. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"érettebb vagyok" szerintem meg éppen ellenkezőleg

szerinted mi lenne?....hát igen meghúzna és annál több?

30 éves munkával, élettel és lassan gondolom család és kéne neki( igen gyerekre célzok )...te? 17 és tanulsz és most kezdesz kb felnőni? úgy, hogy igen szerintem nagyon gáz (-ez az én véleményem)

2012. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hellrider.! viccnek jó volt...31 évesen 17 a gyereke? ! :D
2012. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!