Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak addig lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak addig lesz velem amíg el nem fogy a pénzem, utána elzavar?

Figyelt kérdés
Még oda sem költöztem de má vegyek malacot anyjának gyogyszert, üdítőt, kolbászt, kávé mellé ágynemű huzatot és csak felemlítettem hogy mit akartam ajándékozni de mivel le lettem beszélve róla így maratt a kávé erre ő vegyél neki ágynemű huzatot is úgy is már régi neki. Eltalálta hogy leküld egy ukrán ismerősét 40 000 ft ért és több marad a családnak azt mondta az már fél disznó ára mert én úgy tudtam hogy 80 000 ft lesz az út oda.de kiderült hogy nem lessz annyi csak max 50 000 de az ukránoknál 1 havi fizetés is csak 40 000 ft. De még nem is találkoztunk és így ilyeneket mond a családját meg dugdossa azokat nem ismerhetem meg. Nem sok kérés ez egyszerre még oda sem érek de már elvan költve a pénzem. Nem követelőzően mondja csak űgy bevágja ovatosan mintha már együtt élnénk. És azt várja mikor ajánlom fel.Vélemény?Nem vagyok gazdag csak 150 000 ft om van hogy kimenjek...Mégis ez számukra kész vagyon..

2012. júl. 24. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a helyzetet.
2012. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
hagyd el a pénzéhes k*rváját! volt már dolgom ilyenekkel hidd el jobb lesz ha elhagyod...
2012. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AvernusTriad ***** válasza:
Szerintem is.
2012. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pasiról beszélek...eddig nem utalt semmire egész tegnapig....élelmes....ugye?
2012. júl. 24. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj, nagy ívben kerüld el inkább, ha jót akarsz magadnak.
2012. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap óta olyan hülye érzések kavarognak bennem mindent hozattatna velem de arra nem gondol hogy milyen nehéz azt összegyűjteni+ gyerekem is van.Rá nem gondol? Mert oké hogy mondja hogy megadna mindent de nem zsiros kenyeret akarok enni ha itt meg jó sorom van.
2012. júl. 24. 09:49
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
Ukrajnaba a letminimum a magyarorszagi alatt van. Sok no es ferfi probal, keresni egy kulfoldit, hogy kirantsa a sz@rbol. Nem szabad beugrani nekik!!!
2012. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján tuti csak a pénzedért van veled.
2012. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a pénzes férjes elhagyós 1 gyerekes anya? Nagyon menni akarsz látom. Különben biztos hülye kérdés, de ha már ennyire rossz neked, és láthatóán a b terv sem jött be, akkor miért nem keresel munkát és költözöl el? Nem írtad, h verne a férjed szóval...
2012. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok..

ha pasi akkor is hagyd el a pénzéhes f*szrágót!csak lehúz a kö.csögje!

2012. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!