Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen oldal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megismerkedni komoly, érett 16-17 éves fiúkkal! Csak sajnos az összes ilyen társkereső oldal nagyon gagyi és 20 évesek zaklatnak rajta! Kérlek segítsetek, már mindent kipróbáltam! Csak egy kedves és helyes fiúra vágyom! Nagyon magányos vagyok! Tudtok ilyen honlapokat ahol korombeli fiúkkal és lányokkal beszélgethetnék komoly témákról? Előre is köszi!


16/L


2009. júl. 15. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A www.gyaloglo.hu oldalán ha felmész a chatre, ott szobákat találsz, van kimondottan a Te korosztályodnak is szoba ahol beszélgetni tudsz fiúkkal, lányokkal vegyesen.
2009. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"kimondottan a Te korosztályodnak is szoba ahol beszélgetni tudsz fiúkkal, lányokkal vegyesen"


igen és teli van pedofilokkal...


az hogy vlki azt írja hogy 16éves az nem azt jelenti hogy annyi is...

2009. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi h ezt mondom de interneten MAJDNEM lehetetlen párt találni. Eredj a gép elől vegyél fle egy csini rucit és dobd be magad. L18
2009. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

akkor nekem 2x összejött a majdnem lehetetlen, úgy hogy nem is volt célom a pár találás :D Egy ismerősömnek meg 4szer :D

Ettől függetlenül tényleg ne csak neten keresgélj.

2009. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

ha görcsösen keresel, akkor nem fog összejönni. sem a neten, sem a neten kívül.


inkább azt javasolnám, hogy csak lazán ismerkedej emberekkel, minden hátsó szándék nélkül és akkor meg fogod találni :)



sok sikert.

2009. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
És hol dobja be magát csinos ruciban? A kérdező kimondottan olyan oldalt keresett, ahol hasonló korú fiúkkal és lányokkal tud beszélni. Persze lehetnek pedofilok, de szerintem 16 évesen már nem gyerek és erre gondolva tud vigyázni magára. A gép előtt csak nem rontja meg senki.... Nem mindenki jár discoba, presszókba, vagy klubbokba, ahol ismerkedni tud. Ezért nekik lehetőség az internet. Ott kell legyen az esze mindenkinek és tudni kell kiszűrni, hogy kivel találkozik és kivel nem. Egyenlőre szerintem csak barátokat keres, aztán az első találkozó ugysem a lakás lesz, ahol el tudja csábítani egy esetleges pedofil:)
2009. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. 17 éves srác vagyok, és szeretnék velem egykorú lányokkal ismerkedni de szinte lehetetlen.

Lehet hogy nem vagyok normális, de egyszerűen idegesít ha nálam sokkal butább/éretlenebb 15 éves csajokkal beszélgetek, mint a legtöbben ebből a korosztályból.

2009. júl. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!