Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak és kizárólag kezdeményezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak és kizárólag kezdeményezéssel lehet becsajozni?

Figyelt kérdés
mennyire csökkenti az esélyeimet, ha nem kezdeményezek? nem is várok a sült galambra, csak nem szeretek kezdeményezni. eddigi csajokkal is mindig úgy alakult, hogy már meglévő barátságból alakult ki, vagy csak simán megismerkedés után "egymásra találtunk", nem volt konkrét kezdeményezés
2012. júl. 18. 09:13
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

Máshogy nem megy....valami kell.


A helyzet az, hogy időtlen idők óta, ez van, hogy tőlünk várják el, h kezdeményezzünk, hogy vigyük őket ide oda, hogy küzdjünk értük, hogy kinyaljuk a seggüket, ésatöbbi..

TISZTELET annak a nagyon ritka kívételnek aki nem vár el mindent hanem ő is tesz valamit!

2012. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lottóötösöd sem lesz, ha nem lottózol.
2012. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az előző megmondta a tutit, ennél jobban nem lehet megfogalmazni.
2012. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igazuk van,régen is,ma is elvárják hogy a férfiak kezdeményezzenek


és ilyenkor hol az egyenjogúság?

2012. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt az egyenjogúság dumát, a csajok max adjanak valami EGYÉRTELMŰ jelet, amiből lejön hogy nem közömbös számára a fiú/férfi. Innentől viszont tényleg nem az ő dolga. Na jó, vannak belevalóbb csajok, akik egy idő után megunják ha sz@rakodik a férfi és a szemébe mondják h legyen már vmi, de már ez sem a normális :D
2012. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elvileg a srácoknak kéne kezdeményezni. Én mindig attól félek,hogy olcsó kis nyomulós nőcskének tartanak. Szóval megvárom míg egy srác tesz felém valami tetszésre utaló lépést vagy ilyesmi. Nem azt várom,hogy térdre boruljon,vagy ilyenek,csak annyit,hogy valahogy fejezze ki,hogy tetszem neki,és onnan már megy a dolog oda-vissza,márha nekem is szimpatikus ő.:)
2012. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:
igen néha elég lenne annyi, hogy felfigyelnek ránk tesznek egy apró kisebb jelet ami arra utal, hogy "ne vegyük le róluk a szemünket"
2012. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hülye példa a lottós.


nem azt várom, hogy kezdeményezzenek, hanem arra, hogy egyértelmű jeleket adjanak és lássam, hogy nem vagyok neki közömbös. ennyi.


én csak nem hívok el randizni olyan csajokat, akikről nemtudom, hogy bejönnek-e. de ha tudom, sejtem, utalnak rá, stb, akor simán.

2012. júl. 18. 13:49
 9/12 ASOT ***** válasza:

na! hát ezt próbálom ecsetelni neked!

ha megvan a kölcsönös, szemkontaktus a felírat a homlokán, hogy tetszel nekem...akkor már van rá némi esély...és ma már örülhetünk ennyinek...

2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tehát lottózol, de csak 3 számot jelölsz be, és azt várod, hogy az ötöshöz majd húzás után beikszelik a két jót.
2012. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!