Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el és mi számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el és mi számít a lányoknál nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki eléggé tetszik nekem. Említette, hogy a szeret biliárdozni. Szerintetek jó ötlet lenne, ha elhívnám oda? Vagy ez így gáz lenne?


Illetve még valami: az első randin az már nyomulásnak számíthat ha pl. meg szeretném fogni a kezét? Ezzel inkább várni kéne? Semmiképpen nem szeretném megbántani.


2008. máj. 4. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félig már nyert ügyed is van. Mármint el fog menni veled, ha nem utál valamiért.

Az, hogy ott mi lesz (a játékon kívül), az mindkettőtökön múlik.

Szerintem ott még ne fogd meg a kezét - de kifelé, ahogy kíséred, vagy a búcsúzásnál már nyugodtan. Előtte azért beszélgess is kicsit vele, ha lehet. Akkor talán kiderül, hogy egyáltalán gondolt-e már rád - és mi a véleménye rólad.

2008. máj. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
sztem hívd el billiárdozni pl egy kocsmába, közben itasd le és már tied is a csaj
2008. máj. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: ő biztos hogy nem venné ezt jó néven. A többi értelmes válaszodtól kérlek kímélj meg.
2008. máj. 5. 06:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd el biliárdozni- lehet, hogy nem is véletlenül említette neked? :)


Az első randin szerintem még korai ha megfogod a kezét (vagyis én nem venném jó néven), inkább időnként csak "véletlenül" érintsd meg :)

2008. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem gond hogy itt kérdezem: Nem ugyanabban a városban lakunk. Szerintetek hova hívjam, hozzájuk vagy hozzánk?
2008. máj. 5. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
vmi olyasmi helyre ami mind2-tökhöz közel van. szal a két város közé vhova :)
2008. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy tudnám még azt is ajánlani, hogyha esetleg tudod, hogy hol lakik (címre pontosan) akkor mielött lenne a "randi" akkor menj a házuk elé és együtt menjetek onnan a házuktól. és vmi olyasmi helyre ami neki közel van... aztán kisérd haza ;-) ennyi bőven elég elsőre szerintem :) (előző hozzászóló voltam)
2008. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Udvarolj neki.(persze csak finoman)dicsérd meg pl. h szép a felsője...ezek nem vehetők nyomulásnak!Ha szeret billiárdozni nyugodtan elhívhatod.Természetesen kisérd haza.
2008. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is jo ha messzire viszed. Hoszabb lesz az ut visszafele, ha este mentek akkor mar romantikus sotetseg, tokre megnyiltok majd a vegere. Aztan kitudja..lehet o "kezdemenyez majd".

Viccelodjetek es az a lenyeg, hogy minnel tobbet nevessen. Az jo pont ha egy fiu vicces. ;) Kezfogast hanyagold, vagyis talalkoztok ne fogdozd le rogton a kezet, ne olelgesd, meg iylesmi:D Olyan helyre menjetek ahol lehet inni vagy enni valamit, ilyen kis beulos feleseg. Sok sikert. ;)

2008. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak egy SMS-t írtam neki, ő úgy vette, hogy többen is mennénk. Hogyan írjam meg neki szépen, hogy kettesben gondoltam?
2008. máj. 6. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!