Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz az hogy egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az hogy egy majdnem 16 éves lány leáll fogalkozni egy éppen15 éves fiúval?

Figyelt kérdés
van egy srác akinek megtettszettem és és álítólag belémszeretett.nekem bejön a srác és ugy érzem lehet köztünk valami.ő nem rég töltötte a 15 öt én meg majd december környékén töltöm a 16 ot!előre is köszi!
2009. júl. 12. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de én felnőtt vagyok és emlékeim szerint akkoriban ezt másként láttam.
2009. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Végre egy lány aki nem a pedofilokra bukik (illetve nem azért akar a másikkal lenni mert van kocsija, munkája, pénze stb), hanem egy vele egykorúval kezd. Respect!
2009. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bár velem is ez történne 15/F :D
2009. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem respectelnék, mivel "nagyon gáz az, hogy"... Tehát felmerül benne, hogy gáz, tehát semmivel sem jobb annál, aki idősebbet választ. Egyébként egyáltalán nem gáz, nekem anno a mostani barátom előtt volt nálam két évvel fiatalabb, illetve velem egyidős barátom is. A jelenlegi idősebb nálam 3 évvel, de amikor első látásra beleszerettem, akkor ezt még nem tudtam róla. :) Szóval gyerünk.
2009. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Végre egy lány aki nem a pedofilokra bukik" Istenem..ha valaki beleszeret egy érettebb férfiba,mert csak vele tudja megtalálni a közös hangot, akkor a pasi már rögtön pedofil? Elég sok 17-18 éves srác van aki még nagyon komolytalan, ezért is választ sok lány nála idősebb embert. Ne legyünk már ennyire földhöz ragadtak..

Kérdezőnek pedig: Egyáltalán nem gáz, ha jól érzed magad vele és elég értelmes a srác, akkor csak nyugodtan:)

2009. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van és semmi probléma nem származik belőle (:

Én júniusban töltöttem a 16-ot, a barátom pedig novemberbe lesz csak. Mégis együtt vagyunk már másfél éve.

2009. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Márpedig amikor sír a szája a sok 13-14 éves kislánynak, hogy "ugye nem baj 10 év korkülönbség" akkor azt mondom, hogy de. És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy mert beleszeretett, és azt szabad. Ezen az elven ha mit számít 10 év, akkor mit számít 20, ha pedig 20 se számít, legyne rögtön 30, és a jobb jegyért máris lehet széttenni a lábat az isiben.


Azért gondolkodjatok már emberek, attól még, hogy egy anonim oldalon vagyunk nem kell rögtön butának lenni!


A kérdezőnek pedig: kor szempontjából ez tökéletes.

2009. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerül benend, hagyad az egészet. Nekem 16 évesen 14 éves pasim volt, sose merült fel bennünk, hogy gáz lenne. (Másoktól azért megkaptam rendesen..:S)
2009. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)
2009. júl. 12. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök nem gáz...Főleg ha a fiú se gyerekes...Mert ugye "a lányok elöbb érnek 2-3 évvel".Ha randiztok vagy ilyesmi, ez ki fog derülni...
2009. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!