Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a baráti kör(hát ezt társaság részét nem részletezem annyira:D) körünkben aki nagyon megtetszett, Igazándiból nem vagyunk annyira húde jóba köszönőviszonynál nem sokkal több. Hogyan kezdeményezzek nála?(szoktunk sokan menni strandra vagy csak este városba)

Az az igazság, hogy ha lepattint akkor utána nem akarom, hogy a haverjaim rajtam nevessenek, illetve elég kellemetlen lenne utána találkozni vele. Hogy kezeljem ezt?

Normális válaszokat köszönöm.:)



2012. júl. 9. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez valahogy nekem se működik, én úgy tudom, hogy barátságból nem szabad párkapcsolatot csinálni, mert beadja azta dumát, hogy "Bocsi nem, mert nem akarom tönkretenni a barátságunkat" De engem is érdekel, mi a megoldás :)
2012. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazándiból úgy barátok nem vagyunk bocsi ha úgy jött le az írásomból.:) csak egy bő társaság 2 tagja:D nem tudom meghatározni ne haragudjatok.
2012. júl. 9. 20:11
 3/8 anonim válasza:
Hát én 5 hónapja vagyok együtt a barátommal és mi is úgy jöttünk össze hogy már 3-4 éve jóban voltunk egy társaságban voltunk és csak most jöttünk rá hogy sokkal több van köztünk a barátságnál.Szerintem próbáld meg elhívni kettesben valahova a lányt.Figyelj ennél rosszabb nem lehet.Mármint nem rossz ez csak hogy maximum visszautasít.Nem fog belőled poént csinálni a barátaitok előtt.Én nagyon sok sikert kívánok neked!
2012. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lényeg mindig csak kettesben, sose akkor, amikor sokan vannak, vagy akár hárman.
2012. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen negyszemkozt hivd el. Chat-et felejtsd el, csakis szemelyesen hivd el. Legy hatarozott. Szinte biztos lehetsz abban ha kettesben beszelitek meg a dolgot es netalantan elutasit akkor nem fog rola beszelni senkinek,marad a koszonoviszony.

Sok sikert!

2012. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és hogyan hívjam el?mit mondjak?hova?
2012. júl. 10. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet elore eltervezni, hogy hogyan hivod el. Szerintem lesz olyan lehetoseged amikor elhivhatod valahova, erre viszont azonnal le kell csapni, nem kell szarozni. Meg se forduljon a fejedben az, hogy majd legkozelebb elhivod. A keletkezo lehetoseget azonnal ki kell hasznalni!

Az sincs kizarva, hogy a lany direkt "felkinalja" neked a lehetoseget, hogy lassa mennyire vagy tokos, mekkor az onbizalmad.

Az is lehet, hogy o mar megadta neked azt a lehetoseget, hogy elhivd.

Ha te nem eltel ezzel akkor o azonnal azt szurte le, hogy beszari vagy es onbizalomhianyban szenvedsz.


Azt irod, hogy csak koszonoviszonyban vagytok. Probalj vele kezdemenyezni. Ha beindul a beszelgetes akkor nyugodtan elhivhatod mondjuk egy ilyen szoveggl:

Nagyon jo veled beszelgetni, talalkozzunk kettesben, hogy megjobban megismerjuk egymast.

Sajnos erre nincs tuti szoveg, ezt mindig az alkalom adja. Nem lehet elore tervezni a dolgokat, az elozot csak peldanak irtam. Hidd el nekem tudni fogod azon a szent helyen a megoldast.

Ha megis elutasit akkor se csuggedj, te mindent megtettel. Rengeteg no van akiknek eleguk van a gyoker pasikbol, normalis fiukra vagynak.

2012. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemhiszem, hogy kiröhögnének, de a mégis akkor aztán becsülendő barátok:D, amugy ha nem vagytok még olyan szoros barátságba, akkor még könnyebbb is szerintem. azt meg hova, hogyan az jön magától
2012. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!