Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Àltalában miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Àltalában miért csak addig érdekli a csajt egy pasi még nem talál rajta fogást vagy hibát?

Figyelt kérdés
Azt szoktak mondani a lanyok hogy eleg ha csak valami megfog a pasiban es akkor mar nyert ugye van. Szerintem meg pont at van, hogy mindenevel meg kell a pasinak a csajt fognia, klappolnia kell mindennek. Regebben randiztam egy csajjal, vegre volt olyan csaj akinek bejottem. De randin kikandikalt a mellszorzetem az ingbol es ezt szova is tette (olyan mint Hasselhoffnak). Eddig tartott az erseklodese, masnap mar hallani sem akart rolam, pedig bejottem neki. Miert maximalistak?
2012. júl. 9. 09:12
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
2012. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden csaj ilyen :) találtál egy nagyon butát sebaj majd máskor lesz egy jobb ennél
2012. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked tán mindegy, hogy milyen a csaj? Az utolsó legrusnyábbal te sem akarsz összejönni... Pedig lehet a belső értekei kiválóak. Na meg épp szép a szeme...
2012. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez a mellkasszor dolog csak.egy fajta hobort, divat, hogy borotvaljak a pasik. De sajnos lehet, hogy a lanyok rakenyszeritik erre oket. En mindig amondo voltam hogy a borotvalas, epilalas csak a lanyok dolga. De megbolondult a vilag es a lanyok farkasakaratkent kenyszeritik ra az ilyesmit a pasikra is.
2012. júl. 9. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd ha ékezettel írsz megmondom.
2012. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fuj nehogy leborotváld a mellkasod ezért. nem vagyunk maximalisták amúgy, és szerintem a csaj nem a szőrzet miatt dobott hanem valami más okból. ha nagyon együtt akar maradni veled akkor megkér hogy borotváld le.
2012. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy valami más miatt nem jöttél be a csajnak, de azt nem akarta megmondani neked (talán, hogy ne bántson meg)?
2012. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: ajánlom figyelmedbe az első választ. Talán ha nem általánosítasz, akkor majd találsz magadnak olyan lányt, aki úgy fogad el téged ahogy vagy. Nyilván a többi meg nem illik hozzád.
2012. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dionsyia ***** válasza:

Azért, mert tündérmeséken nőnek fel és utána Júlia-Romana regényeken folytatják. Ahol a pasi tökéletes kívül belül.

Nem akarnak alkudni, a kompomisszumkészség az az érettségséggel és a korral jön majd meg.

A lányok a szépfiúkkal kavarnak, viszont a jó fiúkhoz mennek hozzá.

2012. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!