Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért sem sikerült egy lánnyal sem összejönnöm, mert itthon húgom és anyám folyton lenéznek, senkinek tartanak, egy vesztesnek és ezt éreztetik is velem szavakkal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

de miért néznek le?

meg ez téged ne befolyásoljon már, szard le hogy mit mondanak

2012. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy köze lenne a kettőnek egymáshoz
2012. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:

nem ez a legnagyobb baj!


hanem a legnagyobb az, hogy hagyod h mások befolyásoljanak!

Olyan mintha mások szabályai szerint élnél, mintha nem élnéd a saját életedet, a saját magánéletedet is mások szabályai kritikái szerint éled.

Szinte mindenben mások szavaitól függsz!


Próbálj meg olyan emberekkel, olyan közegben ismerkedni ahol se rokon se szülő se haver nincs. Ahol te vagy magad!

2012. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"azért sem sikerült egy lánnyal sem összejönnöm, mert itthon húgom és anyám folyton lenéznek, senkinek tartanak, egy vesztesnek és ezt éreztetik is velem szavakkal?"


Nem ez a probléma hanem az hogy TE is vesztesnek tartod önmagadat. Foghatod anyura meg hugira de egyedül te tehetsz azért hogy önbizalmad legyen, nem anyuék. Javaslom olvasd el Csernus Imre A férfi és A nő című könyveit és rájössz hogy mit léphetsz és hogyan.

2012. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából sosem volt önbizalmam, de húgomnak sokat köszönhetek, kisebb koromban, ha összevesztünk, folyton a fejemhez vágta, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosem fogsz egy lánynak sem kelleni. Én nekem ez olyan rosszul esett akkoriban, hogy sírtam is emlékszem. A vicc, hogy valójában nem is vagyok ronda, de én már elhittem és így élek több éve, hogy rondának tartom és érzem magam, emiatt kevesebb értékűnek és ezért nem merek számomra vonzó, szép lányokkal még barátkozni sem, nem hogy leszólígtani nyíltan bevallani, hogy tetszik nekem és szeretném megismerni jobban.
2012. júl. 8. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ez a kiváltó oka. Azért nem vagy sikeres, mert te meg ELHISZED nekik. Egyszer állj már oda anyádék elé, amikor kezdik ezt az egórombolást és ugyan mondd már meg nekik, h:

- Figyu. Nem esik jól, hogy így romboljátok az önbizalmamat. Nem érdemlem meg és mivel a családom vagytok, megkérlek titeket, hogy ezt ne folytassátok, mert esetleg a végén annyira felgyülemlik bennem ez a keserűség, h elkezdek gyilkolászni a környezetemben.

2012. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam, de nem érdekli őket, szerintem fel sem fogják, hogy mennyire leépítettek és az ő hibájuk, szerintük én vagyok a hibás. Igazából elcsesztem, rossz suliba mentem és félbehagytam azóta néznek így le még inkább. Amúgy 22 vagyok.
2012. júl. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!