Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért utálják a kockákat? Ők meg Facebookoznak. Hol a különbség?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok az, csak szoktam hallani amikor kiröhögnek valakit akinek a hobbija a gépezés...

De ők is folyton a gépen lógnak, vagy a telójukon meg folyton a Facebookról beszélnek.

Mi a különbség?

[link]



2012. júl. 7. 18:28
1 2
 1/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
egyik sem él normális életet. nem mindegy?
2012. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én lányként is "kocka" vagyok egyébként, nem a Facebook miatt, hanem a számítógépes játék miatt... De így is a legtöbb ember kiközösít, pedig én is egy normális ember vagyok.
2012. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bekaphatja az olyan, aki ezért elitél. Én dolgozok a gépen + néha youtubozok (van pár aktív csatorna olyan napi 1-2 óra videóval össz) + itt gyakorizom, és játszani is szoktam, ha valami megfog.


De ha mondjuk barátnő itélne el emiatt, el is menne tőle a kedvem, olyan csaj nem is barátnő.


18/f

2012. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
még annyit hozzáteszek a kockák akik gépeznek egész nap azok általában kinövik a facebook-ot meg kevésbé
2012. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is sokat gépezek és sok időt töltök el gép előtt. Nem facebookon, nem chat-en, se egyéb "felesleges" időtöltések céljából. Ettől még nem röhögök ki másokat.

21/L

2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
valakinek a zenélés, valakinek a sport, valakinek lehet a gépezés a hobbija, nem értem miért kell ezért, bárkit is elítélni
2012. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egyébként szeretem, és a játékok mellett van ideje rám is, nem lenne semmi gondom vele :) Én is bírom a játékokat :DD

18L

2012. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 AvernusTriad ***** válasza:
A fácsét elvből elítélem, de ha ezt félreteszem, akkor is értelmesebb játszani a gépen, mint a világ elé tárni az utolsó titkod és apró hülyeséged.
2012. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom "kocka", és volt olyan, hogy azt mondtam, itt a vége, dugja a farkát a gépébe.

Csak hétvégente találkoztunk, akkor is ment a játék folyamatosan, meg a botokat állítgatta, ha volt két játék között egy kis ideje. Erre nekem nincs szükségem.

Szerencsére rájött, hogy nem éri meg, úgyhogy most már lecsökkentettük napi/kétnapi 1 játékra, meg néha streamet néz, és ennyi.

2012. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ahogy az utolsó mondja...a mérték a lényeg. én sem itélem el azokat, akik játszanak hobbi szinten, ha unatkoznak, de azokat már igen, akik reggel felkelnek, egész nap gépeznek, esznek majd megint alszanak. a facebook egy jobb dolog, mert ott legalább kommunikálsz értelmes dolgokról(jó esetben..) és ott is elítélem azokat, sajnos van is ilyen ismerős, aki közölte velem, hogy jó így beszélni, pedig én aztán megtehetem, hogy az országban bármerre járkáljak, ergo bárkivel bármikor találkozhatok...
2012. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!