Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek a magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek a magabiztos lányokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam már a kérdésen, vajon ez lehet velem a baj? Rengeteg "udvarlóm" akad, de mégsem sikerül egyikkel sem... Nem tudom mi lehet a baj. Mindig önmagamat adom, és soha nem szorongok. A barátaim szerint a legjobb tulajdonságom, hogy mindig mosolygok, és bármiről lehet velem beszélni. Valahol mégis mindig elszúrom a dolgokat, és azt is tudom, hogy bennem van valami hiba...

2012. júl. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem benned van. A legtöbb férfi nem szereti a magabiztos nőket, főleg még ha azok sikeresebbek is.
2012. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl tökéletes vagy, nehéz megérdemelni téged!
2012. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem elérhetetlen...:)
2012. júl. 3. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba. Vannak férfiak akik nem szeretik ha egy nő magabiztos.

Én is olyan vagyok mint te, mindig mosolygok, bármiről beszélhetnek velem, feltalálom magam, nehéz elriasztani dolgoktól, egyedül is boldogulok.

Meg kell találni azt aki értékeli mindezt, akinek bejön a vagányságod, de ha kettesben vagytok lehetsz törékeny nő aki bizony nem tud kinyitni egy üveget.

2012. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!