Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsen hol van jó randizós hely?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol van jó randizós hely?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Pécsen
2012. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egész Pécsett jól lehet randizni:)Az egész város azFőleg ebben a gyönyörű időben.
2012. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem más elképzeléseim vannak a gyönyörű időről,szárazság egy pamacska felhő nélkül,37 fokkal és égető napsugarakkal...


Pécsen sok jó hely van találd fel magad,itt az én kis sz*tyok kisvárosomban semmi nincs,Pécs viszont felkapottabb sokkal.

2012. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bárhol, a belvárosban, de én fel szeretek menni valamelyik kilátóba a város fölé, kirándulni, természet, nincsenek fürkésző szemek, csak egymásra lehet figyelni. Ha nem akarsz nagyot gyalogolni, akkor menj el a Tettye fölött a Balázs kilátóhoz, kb 150 méterre van a romoktól, ha fölnézel a sziklákra látod is. A sziklák szélén vezet fel egy lépcső. De én most mindenképpen ilyen este 7-8 körül találkoznék a lánnyal, mert akkor kezd hűvös lenni, és szívesen fog időzni a szabadban, örül, hogy éri a hűs szellő. És ne csak egy helyen üldögéljetek, sétálgassatok, mozgasd meg kicsit. de szerintem előre derítsd fel a terepet, ahová menni szeretnél, hogy ne ott kelljen keresgélned, eltévedned vele!
2012. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha Kertvárosi vagy, akkor jó még a Malomvölgyi-tó is. Itt is van két kilátó, ahová föl lehet sétálni, és a víz közelsége is jó érzéssel tölti el, amit persze hozzád fog kapcsolni.
2012. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Flekken

Tettye

Fő tér

2012. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos ismered az a bizonyos sz*pató parkot, ami nem ok nélkül kapta a nevét, a niké szobor mellett van közvetlenül, a tv toronyhoz vezető úton. Oda 9 után felgurulsz, leparkolod a kocsit és az egész Pécs ott van a lábaid előtt, nincs zaj, nincs igazából tömeg, a hőmérséklet elviselhető, egy Barry White a magnóba, hogy tegye a dolgát és ott már alakul minden.
2012. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy te legalább normálisan leírtad, hogy "Pécsen" és nem parasztosan, hogy "Pécsett".


Jó volt látni. :D

2012. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok! Még a zsolnai negyedet is elég pofásra kirittyentették, az sem lenne egy rossz választás. Tegnap ott hagytam el a kulcsomat, szóval ha valaki találna ott egy szombréró kalapos kulcstartót, amin fél tucat kulcs van, az ne restelljen szólni. Köszi
2012. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!