Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljünk? Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk? Mennyi idő után hívhatom el randira?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy lánnyal, most pedig újra szeretnék beszélni vele. Nem sokat tudok róla, miről beszélhetnénk Facebookon? Később szeretném elhívni valahova, ezzel mennyit érdemes várni? Mindketten 16 évesek vagyunk.
2012. júl. 1. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhivhatod már most is :)
2012. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs kőbe vésve, hogy mennyit kell várni!

Ezer példát írtunk már ide, hogy miről lehet beszélgetni első alkalmakkor.

2012. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10:56


Valójában csak egyszer találkoztam vele, akkor sem beszéltünk többet 20 percnél. Nem tartaná túl nyomulósnak?

2012. júl. 1. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb ismerjétek meg egymást, beszélgessetek fészbukon. Ha igazán jól kijöttök, egy idő után bármiről tudtok majd beszélgetni. Ha úgy érzed kedvel téged, esetleg célozgat, akkor már elhívhatod.
2012. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából sokkal jobban szeretek élőben beszélgetni, az MSN-t/Facebookot túl személytellennek tartom társalgáshoz, de jelenleg ez tűnik az egyetlen opciónak.
2012. júl. 1. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudjátok volt élet a fészbuk előtt is!

A személyes beszélgetésnek nincs párja. Séta egy tóparton, parkban, elbeszélgetve. Nincs párja

2012. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
először szerintem a szokásos dolgokról hogy milyen zenét szeret stb. és aztán simán megkérdezheted hogy eljön-e veled valahova ?
2012. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!