Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ex újra.! Mi a véleményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex újra.! Mi a véleményed erről? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A volt barátom akivel 2 évvel ezelőtt jártam és ő szakított velem, most újra felakarja venni velem a kapcsolatot, legalábbis azt hiszem. Ez nem is lenne baj csak nekem van egy másfél éves kapcsolatom. 2 hónapja egyszer együtt jöttünk haza busszal és beszélgettünk. Elmondta hogy ő soha nem akart bántani csak a barátai teli beszélték a fejét és ráerőszakolták hogy szakítson velem, azt mondta nagyon jól érezte magát velem. Azóta ritkán beszéltünk neten,(akkor nagyon közömbös szokott lenni) és ,de volt hogy felhívott és dumáltunk,most pedig zeneszámokat küld smsben.

Most ezt mire véljem, és mit csináljak?

Ezeket a számokat..

http://www.youtube.com/watch?v=pAVhKjsImeI

http://www.youtube.com/watch?v=r1HOmm6q9OM

http://www.youtube.com/watch?v=DppPDEfKaKs


L/ 18


2012. jún. 27. 10:26
 1/7 okoska31 ***** válasza:

Hallottad már azt a mondást, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta finom?

Ha egyszer a haverjai rávették, hogy szakítson Veled, miből gondolod, hogy másodszor nem fogják rávenni?


A meglévő kapcsolatodról pedig annyit, hogyha felmerül benned, hogy az exedet válaszd a meglévő mellett, akkor a meglévőt is engedd el - mert nem jelent neked semmit.

2012. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátai hajtották bele a szakításba? Jaaaj ne már... ezt tényleg elhiszed? Ha én szeretek vkit, akkor nem érdekelnek a barátok véleményei. Lehet h pórul járok utána, akkor tanulok belőle, de had én döntsem már el h kivel akarok együtt lenni és kivel nem.

Ez csak egy sima kamuduma. Elhagyott, mert biztos talált mást, vagy nem akart már veled lenni, most meg kéne neki egy csaj, és te kéznél vagy. Beadta ezt a maszlagot, te meg már ugranál is szinte. Én a helyedbe elküldeném melegebb éghajlatra.

Arra meg inkább nem mondok semmit, h most van egy kapcsolatod, de az exeddel akarsz együtt lenni? Szereted egyáltalán a jelenlegi párodat? Mert így nem úgy tűnik.

De ne csodálkozz, ha az exedet választod, és 2 hónap után megint szétmentek, mert vagy előjön ugyanaz a probléma, vagy csak egyszerűen nemfog működni, mert nem olyan lesz mint régen.

2012. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Mire véld?

Hogy rossz a zenei ízlése.

2012. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ilyen kérdés, már hogy mit csinálj, eleve miért merül fel benned? Nem szereted a mostani párodat? Mert akkor szakíts vele. Az exedet meg hagyd a fenébe és ezesetben keress egy harmadikat. Ha meg szereted a párodat, akkor egyáltalán min töprengsz?
2012. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szemléltetem. Én összefutottam azzal a pasival 20 év után, akit életem szerelmének hittem 20 éven át. Beszélgettünk, azt mondta, ott akarja hagyni az élettársát. Nekem elég volt meglátnom, és már a közös jövőt láttam magam előtt. Ő is el volt varázsolva. Majd eltelt 2 hónap, és csak nem lépett... Én tettem pontot a dolog végére.

Bocs, tudom, rossz hallani, de valszeg nincs senkije, pont jókor futottatok össze. A pasik jellemzően az összes volt barátnőjük számát megtartják, és mivel vesztenivalója nincs, naná, hogy bombáz Téged sms-ekkel! Ahogy asszem 1. írta: felmelegítve csak a töltött káposzta jó! Szerelmet ne remélj tőle! Persze, hogy felkavaró egy ilyen találkozás, de én inkább arra szavazok, maradj a mostani pasiddal, ne csald meg! Ha már savanyú a szőlő, hagyd ott, de a régivel hosszútávra nem terveznék...

2012. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat nem is tudjátok mennyit segítettek. Szerettem a jelenlegi páromat,csak felkavart hogy ennyi idő után ilyeneket mondott és jó volt hallani hogy kíváncsi rám,csak mint írtam mikor együtt voltunk kis 16 éves voltam és úgy is kezdtem el gondolkozni. Ő pedig ahogy írtátok kéznél vagyok, és csak kíváncsi rám.
2012. jún. 27. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

na, vajon miért keres az expasid?

na?

még mindig nem?

ejnye-bejnye...

nah, gondolkodj már!

hahóó, sejtésed sincs?

tudod mit? ne gondolkodj tovább

gyere vele össze megint

jóóóú lesz azz :D

2012. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!