Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Más is érez hasonlót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Más is érez hasonlót mostanság?

Figyelt kérdés

Nézem az eget, nézem a várost, a nagy melegben szenvedek, közben látok lányokat, szebbnél szebbeket, de mégsem úgy nézem őket már, nem fűzök hiú ábrándokat utánuk már, nem gonodlok arra, hogy ő is lehetne akár a párom, a lelkitársam, már nem is érdekel ez az egész párkeresősdi, szabadulni akarok a fájdalomtól, amit majdnem egy évnyi kemény lányok utáni hajkurászás, keresgélés okozott, mindhiába, mert párom azóta sem lett és míg mások együtt ölelkeznek, csókolóznak én kezdek beletörődni, hogy örök magyánra vagyok ítélve, engem senki sem tudna szeretni. De jól van ez így, nem panaszkodásképp írom, csak kíváncsi vagyok más is tapasztal-e hasonlót. Most már a barátnőszerezés iránti vágyam helyett előjött a pénz iránti vágy, csak a pénzszerzés érdekel, sok-sok pénzt akarok, gazdga akarok lenni, gondtalan életet akarok magamnak, ha egyedül, akkor egyedül, de nem akarok utcára kerülni vagy egy szülei nyakán ülős szerencsétlen 40 éves férfivá válni. Van egy érzésem, hogy a sok fájdalom, ami a sikertelen ismerkedéseim miatt jött elő, a pénzszerzéssel akarom enyhíteni. Inkább munkába ölöm a bánatom és, ahogyan elutasítanak, eltaszítanak maguktól alányok, én is úgy fogom ezentúl eltaszítani őket magamtól.

A jelek már itt voltak kb. egy hónapja is, csak nem láttam úgy át, mint ma és nem teljesedett akkor még így ki ez a változás, folyamat bennem, lélekben. Volt egy lány neten, aki nagyon szeretett volna látni rólam képet, én nagyon durván elutasítottam és csúnya szavakkal elküldtem a fenébe, mert már nem hittem el, hogy én kelhetek neki, hiszen eddig is elutasíottak a külsőm miatt élőben. Akkor neten is, ha meglátná a képem, ezt tenné ez a lány is, hiába netes ismerkedés. Az volt az eslős azt hiszem, de azóta csak egyre több ilyen lett, igaz azok már inkább poénosak és pimaszak, gúnyolódosak, legutóbb egy lány írta, hogy szőke, de nem agyilag az én meg azzal hidegítettem el magamtól, hogy azt írtam, hát akkor ott lent vagy szőke tán? Perverz, pimasz, bunkó megjegyzéseim lettek a lányokra, nem voltam már többé kedves, illedelmes srác többé. VAlaki bírta fura mód ezt a stílusom is és jól elvoltunk, de ha nem írt én úgysem írtam magamtól és végül ennek is vége lett, már nem is érdekelt, hogy van-e vagy sem. Most a legfontosabb dolog az életemben az alvás és a pénzszerzés. Ettől a héttől dolgozni is fogok végre.


2012. jún. 25. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed lesz, lesz nőd is ne aggódj.
2012. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első két mondat után a belem kidobom. Mi ez a melodrámás fos?


Rajtad még a pénz sem fog segíteni barátom...

2012. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenéket lesz,dolgozok másfél éve és semmi nincs,a pénz nem minden,emellett kell jó pár tulajdonság ami vonza őket a férfihez.A kérdésre nem tudok mit mondani,bennem ez már nem olyan intenzív mint pár éve volt,nem is hozom szóba gyakran,elvagyok... 25F
2012. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!