Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 evesen fiatal vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 evesen fiatal vagyok a smarolashoz?

Figyelt kérdés
mert valaki szerint igen
2008. ápr. 29. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem nem!!en is akkor smaroltam eloszor,es foleg,h. az oldalon mar valaki 13 evesen elt szexualis eletet!!nem korai
2008. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó olvasni, hogy 12 évesen még csak a csók vet fel benned kérdéseket. A szexuális érdeklődés igen felgyorsult ebben a korban már, bár szerintem fizikai síkon nem normális, és nem azokról kell példát venni, akik ilyen korban már abortuszon vannak túl. Változó, hogy ki mennyire felkészült, azt hiszem ennek ellenére javasolhatom, hogy ne rohand el a dolgot. Még semmiről nem vagy lemaradva, szeirintem még fiatal vagy, és ha csak ábrándozol, az még inkább megédesíti idővel azt a pillanatot, mikor elérkezel a csókig.
2008. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!
2008. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan, ha ennél még egy jó ideig nem akarsz tovább menni. ez pont az a kor, amikor egy csókban kiteljesedik a szerelem
2008. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt te fogod érezni, hogy mennyire kellemes. Ha gondolod, nyugodtan próbáld ki. De finoman: ne vadulj :-)
2008. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de mivan ha nemtudok????en felek..es a pasim mar a jovo heten akar smarolni...kerlek segitsetek..:(((
2008. máj. 1. 17:08
 7/11 anonim válasza:
Nem vagy fiatal a smároláshoz. Ha a pasid akar veled smárolni akor nem utasitsd vissza. és ne félj ettöl. ha nem tudsz akor mond meg a pasidnak,és ha tényleg szeret akor segit neked hogy megtanuld.amugy ha egysze megtanulod onnantol nem fogod elfelejtenni hogy kell.
2008. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koxxi...hogy segitetek..:))))
2008. máj. 2. 18:25
 9/11 anonim válasza:
Nem vagy hozzá fiatal! az se baj h nem tudsz még:) majd megtanulod szal hajrá;)
2008. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koxxike mindent.......mar tenleg nemfelek..hala nektek..puxx
2008. máj. 3. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!