Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért látok szinte mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok szinte mindig kivétek nélkül ronda pasikat egyedül mászkálni az utcán? Ilyen lányos arcúakat meg majdnen mindig szép lányokkal?

Figyelt kérdés
Pedig biztos sok ronda pasinak van jò kisugarzasa. Akkor miert nem veszik okez eszre a lanyok ha a kisugarzas a legfontosabb? Vagy nem is akarjak eszrevenni?
2012. jún. 24. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A nőnek két dolog kell: a fizetésed, és hogy kiszolgáld kénye-kedve szerint.
2012. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít ronda pasinak?

Egy lányosabb arcú is lehet ronda meg egy markánsabb arcú.


Bevallom nekem is jobban tetszik a finom vonású férfi arc mint az a markáns baltával faragott.

olyasmi arcok a szépek mint Johnny Depp , Orlando Bloom , tehát kissé kölyökképű és finom vonású.

2012. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

mert csak azt látod meg, amit meg akarsz látni.

am attól, hogy akkor épp egyedül mászkál, még lehet, hogy van barátnője. én sem csak a pasimmal mozdulok ki.

2012. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jobban tetszik neked a kolyokkepu pasik. Mert az osszes lanynak a lanyos arcu pasik kellenek nem a ferfias jelensegek. Mert megkergultek.
2012. jún. 24. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az arcban.


Lányos viselkedés , öltözködés , meg hasonlók taszítóak egy nő számára.De egy finom arc vonzó.

2012. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a dolog Japánban meg Ázsiából jön szerintem.Ott a nőies , lányos kölyökképű férfiak az ideálok.


De annyira lányosak hogy magyar pasik akiket te nőiesnek gondolsz férfiak hozzájuk képest.


A kölyökképű srácok fiatalabbnak néznek ki a koruknál.A mai világban a fiatalos kinézet , fiatalos külső igen nagy érték nőknél is és férfiaknál is.


Hallottál már olyanról hogy megdicsértek egy olyan nőt aki annyinak néz ki mint amennyi , vagy ha öregebbnek néz ki?Biztos vagyok benne hogy nem.

Ellenben ha egy nő vagy férfi 33 helyett 23-nak néz ki akkor egyből kap pozitív jelzéseket.A kortalan embereknek mindig előnyös a külseje.

Sok gazdag , híres ember ezért segít rá plasztikával.

2012. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erre kicsit rácáfolnék. Én személy szerint majdhogynem nőies baba arcú férfi vagyok, ha meg vagyok borotválkozva, mégse veszem észre a lányokon a vonzalom jelét.
2012. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal csajoknak csak az ilyen babaarcú, szőrtelenített gumicsávók tetszenek...majd ha eltelik "pár" év, akkor változik ez náluk jobbe setben, de most ők a menők, mindenhol őket nyomják, az összes sztár majdnem olyan, hát persze, hogy ezek tetszenek nekik...de akadnak azért kivételek...
2012. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Telejsen béna általánosítás. Én nagyon is sokmindenfélét látok. Látom hogy van keletje a hímrin gyóknak is, a kopasz fickóknak is, az alacsonyaknak, a magasaknak,a vékonyaknak és a hályas medvesajtoknak is. Ráadásul az útcán mindenki tart valahova, valami célállomás felé, ami az esetek 80% ában nem randihely, ahova párban kötelező mászkálni. Egyszóval a kérdés felületes, és butás.
2012. jún. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a kérdést nem értem.

Ez jön be a lányoknak:

általános iskola: a leghelyesebb pasi a suliban /szomszédsrác, aki szintén helyes

középiskola: Legyen helyes, legyenek hawerjai

egyetem: legyen megértő,kedvesaranyos, férjnek való, pénzes, dolgozzon.

Azután meg: Pénz. :DD

2012. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!