Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt jó pasik is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt jó pasik is? Milyenek az ide kommentelők?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne kik írogatnak ide. Volt már kapcsolatotok, randiztatok már egyáltalán? :DD


16/L



2012. jún. 23. 11:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok, de ne írjatok priviben, lusta vagyok elolvasni.
2012. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Én írtam neked de nem válaszoltál. :( Tényleg te vagy a képen vagy valami álomszép amcsi tinicsaj?!
2012. jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Kérek képet!
2012. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

biztos vannak itt rossz pasik is, azok teszik fel az ilyen kérdéseket hogy "Miért nincs barátnőm?" meg "Hogyan szerezzek barátnőt?"

(lány vagyok)

2012. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
aha :))
2012. jún. 25. 15:47
 46/49 anonim ***** válasza:

ma 15:47


Tündérszép lány vagy és nagyon jó hogy szép stílusosan és nőiesen öltözködsz! A gyönyörű mosolyod és a kisugárzásod nagyon sugárzó és életvidám lányról árulkodik!

Az ilyen csaj annyira ritka hogy egyből le kell csapni rájuk!

Leszel a feleségem? :D

2012. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

22:07


húha ez kicsit izé nem? :DD aranyos vagy xd

2012. jún. 25. 22:39
 48/49 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:39


Mit értesz izé alatt? :)

2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
7 éves vagyok és szereek kommentellni a nagyoknak amúgy vicceltem 13 éves vok de az milyen lenne már ha tényleg kisgyerekek kommentelnének a témához (nem derülne ki) XDDDD de visszatérve az eredeti témához 500 kg vagyok és két fejem van bizonyítsd be hogy nem na ez épp olyan mint hogy bárki megírhatja magáról hogy jól néz ki ha esetleg nem úgylenne az se derülne ki; és ez most TÉNYLEG igaz lesz még nem volt randim utálnak a csajok a viselkedésem miatt ja de volt egyszer akkore megpróbváltam komolyan viselkedni akkor meg az volt a baj hogy unalmas vagyok HOPPÁ EZ KIb*szottul nem tartozik ide amit leírtam de mindeggy most már nem törlöm le túl sokáig tartott leírni
2016. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!