Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ez kizáró ok? Ettől még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez kizáró ok? Ettől még járnátok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy kicsit szőrös az orrom belül, de nem nagyon látszik, meg hátra kell hozzá hajtani a fejem, hogy látszódjon, meg csak közelről látszódik. Szóval ez baj? Annyira nem észrevehető, de mégis.
2012. jún. 21. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
így igaz, nagyon fontos szerepe van azoknak a szőröknek. Mindenkinek van, ha nem lóg ki akkor hagyd békén!
2012. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nekem nem szoros,hanem laza,de amúgy minden ok. Nah viccet félretéve egyáltalán nem zavaró,nyugodj meg :) 18F
2012. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Biztos azt mondták a viva tv-ben hogy ez most nem divat. Amúgy az orrszőrök csomó káros szart megszűrnek, ezt olvastam egyszer.
2012. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán... ha nagyon látszik vágd le kicsit valahogy.
2012. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 flengyel válasza:

nem kell aggodnod,mert ha találsz egy rendes partnert akkor észre fogod venni hogy nem az orrodat fogja miskárolni,és ezzel te is tudod majd hogy ö egy normális ember!!

De ha nagyon zavar akkor probálj ki egy orrször nyirót.....nem vesztesz vele semmit és akkor a feszültséged is enyhül....


29/F

2012. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember akinek nem szőrös az orra belül.
2012. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi a defekted akkor tutira az esetem vagy... amúgy meg ha nagyon el vagy keseredve e miatt akkor gyantázd...
2012. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem kell coffba kötni nincs vele gond
2012. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez egyátalán nem kizáró ok! Volt egy barátnőm, akinek egy kicsit szőrös volt a keze, de az sem zavart.


20/F

2012. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!