Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Volt már hogy bugyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már hogy bugyi nélkül mentetek randira, vagy csak úgy barátnőzni, bulizni?

Figyelt kérdés

ebben a meleg időben én pl nemhúzok alsogatyát. rövidnaciba járok oylanba amibe belül "szunyogháló" van és kész..:P


jo ha giccsesebb helyre megyek, disco vagy iylesmi buli, akkor kapok fel boxert, de amugy nem...;)


remek idő vna, és rengeteg a szép lány kint, nemnagyon bírok magammal, ráadásul másfél hónapja barátnőm sincsen..:/

:D


21/F



2012. jún. 20. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gyakran gondolom magam jó pasinak, de amikor igen, ezek a kérdések jutnak az eszembe.
2012. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :D :D
2012. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiben változik az életed pozitív irányba, ha ismeretlenek ideírják, hogy "igen, előfordul"? :D

Egyébként én nem szoktam így mászkálni, mert a nadrág kényelmetlen lenne, a szoknyát meg nem hinném, hogy meg kell indokolni :D :D (ha mégis, szólj, és elmagyarázom xd )

18/L

2012. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak az előző női válaszoló. A bugyi nekünk kényelmes és kész. :)
2012. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

giccsesebb hely, mint diszkó....


mióta giccses a diszkó? Azok inkább szaros helyek.

2012. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem el otthonról bugyi nélkül, még ovis koromba, elfelejtettem felvenni. :D Bugyi nélkül kényelmetlenül érezném magamat.


16/L

2012. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz hasonlóan én is csak oviban voltam egyszer bugyi nélkül. És igen, bugyi nélkül minden nagyon kényelmetlen lenne és biztosan iszonyatos hiányérzetem lenne. 17/l
2012. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!