Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy szerelmes belém. Vajon tényleg így van, vagy csak azért érzem ezt, mert én is odáig vagyok érte?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki régebben flörtölt velem,de nem jöttünk össze,mert ő még a bulizásra, egyéjszakás kalandokra vágyott. Viszont ettől függetlenül flörtölt velem,próbált közeledni hozzám,stb. Aztán egy idő után meguntam,és összejöttem egy sráccal,akibe beleszerettem. Később derült csak ki,hogy ők unokatestvérek. Ezáltal gyakran vagyunk egy társaságban,és nagyon gyakori az is,mikor 3asban vagyunk,filmet nézünk,beszélgetünk,hülyülünk,stb.

Mikor 3asban vagyunk,akkor tökjól elhülyülök a sráccal,röhögünk,és egymásra vigyorgunk "úgy", a szemembe néz "úgy",mikor vmi poént mond akkor az én reakciómat figyeli, figyelmes velem,pl ha fázok,odaadja a pulcsiját, megkínál étellel,itallal (pedig egyáltalán nem udvarias,másokkal főleg inkább bunkó). Ha pedig kettesben vagyunk,akkor általában kínos csönd van.Próbál vmit mondani,de látszik rajta,h zavarban van (ahogy énis).

Vajon csak én képzelem be,h szerelmes belém,vagy még mindig nem hevert ki? (már másfél éve volt,h flörtölgettünk...)

19/L


2012. jún. 19. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
És a barátodat nem zavarja hogy "úgy" néztek egymásra az uncsijával?
2012. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebben a szituációban most mi az, ami nem egyértelmű...?

Igen, nagy valószínűség szerint rád van kattanva, azért figyelmesebb veled.

2012. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!