Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én nem találok egy bevállalós 14-16 év körüli lányt, mind ilyen kis ártatlan szüzike? Nekem alkalmi kapcsolatra kellene csak lány jelenleg, miért nem értik meg?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy egoista p*cs vagy? :D
2012. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
minden második csaj bevállalós ribi, csak játszák a jókislányt.........
2012. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
14-16 éves kis rib@ncok vannak csak és azok általában már nem szüzikék.
2012. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Bárcsak a fiatalok ilyen lennének, amilyennek leírtad őket, és nem a fordítottja...
2012. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne csak szexre keljen 1 lány !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha szertenél egy 14 -15-16 éves lányt megvárnád h készen álljon r á !!!!! üdv : 666
2012. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 avellana ***** válasza:
100%
Ha már csak alkalmi a kapcsolat, akkor ne 14-16 év körüli lányt keress. Vagy azért nem találsz mert béna vagy. Meg kicsit bunkó is. Kicsit nagyon.
2012. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Dunát lehet velük rekeszteni. Szóval ha nem találsz ilyen tinicsajokat, akkor két lehetőség van:

1. Egy pedofil, vén pöts vagy, aki kiöregedett a 14 éves gyerekek hajkurászásából.

2. Egyszerűen annyira béna vagy, hogy egy csajt se tudsz felszedni.


Azt meg ne úgy képzeld el, hogy odamész, köszönsz, kicsapod a farkad az asztalra, és már rá is repült a kiscsaj.

Mindegyik ri.banc.

Csak van, amelyik egy nap után, van amelyik egy hónap után adja magát.

2012. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ez az alkalmi kapcsolat valahogy nem emberi.megveszek egy ruhát vagy egy cipöt, és néha felveszem aztán meg eldobom, mert meguntam, jöhet a következő. nem gondolod, hogy egy kicsit elszaladt veled a ló? ilyenkor szoktam tanácsolni hogy tarts önvizsgálatot. ha te szülö lennél, öröm lenne számodra, hogy a lányodat mindenki használja mint egy cipöt aztán meg még kiboxolva sem kell senkinek. persze ez a fiukra is érvényes. nekem pl,nem kéne olyan fiu aki már mindenkivel összefeküdt.hol vannak az emberi érzések. az állatok csinálnak ilyet a fajfentartásért, de nekik legalább céljuk van, fenn maradni. és neked? Egy 45.éves fiatalos anyuka.
2012. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mondhatom, hogy csalódtam a lányokban, így már nem is akarok komoly kapcsolatot soha többé!


Nincsenek rendes lányok, előbb vagy utóbb minden lányból előjön a könnyűvérű nőcske, sajnálom, de ez az igazság!

2012. jún. 20. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:

annyira éreztem hogy a 'mert csalódtam a lányokban/nőkben' lesz az indok :DD

HAHAHAHAH

jó, oké, bocsi. de hány éves vagy, mégis?

2012. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!